| Type | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Power Type | Diesel |
| Power | 194kW |
| Product Name | DTH Drilling Rig |
| Name | Blast Hole Drilling Machine |
| Power Type | Diesel |
|---|---|
| Power | 194kW |
| Product Name | Integrated Drilling Equipment |
| Name | DTH Drilling Rig |
| Drilling Depth | 30m |
| Product Name | DTH Drilling Machine |
|---|---|
| Application | Mining, Quarries ,construction Work Sites,foundation Pit Construction, |
| Name | DTH Drilling Rig |
| Feature | High Drilling Efficiency,Hydraulic Controlling,Competitive Price |
| Drilling Diameter | 115-178mm |
| Product Name | Integrated Drilling Equipment |
|---|---|
| Name | Mining Drilling Rig,Hydraulic Drilling Rig,Borehole Drilling Rig |
| Power | 264kw |
| Power Type | Diesel |
| Feeding Force | 12 KN |
| Product Name | Hydraulic Core Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Core Drilling Machine |
| Application | Coring Machine,Gelogical Prospecting, |
| Power Type | Diesel |
| Drilling Depth | 300-500m |
| Product Name | Top Hammer DTH Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Mining Drilling Rig,Hydraulic Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 60kw At 2200rpm |
| Drilling Diameter | 40-100mm |
| Product Name | Dth Drilling Rig,Crawler Drilling Rig |
|---|---|
| Drilling Diameter | 90-300mm |
| Drilling Depth | 50m |
| Engine | Yuchai/Weichai/ |
| Power Type | Diesel |
| Product Name | Dth Drilling Rig,Crawler Drilling Rig |
|---|---|
| Drilling Diameter | 203-500mm |
| Drilling Depth | 50m |
| Engine | Yuchai |
| Power Type | Diesel |
| Product Name | Drilling Ri |
|---|---|
| Name | Top Hammer Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 194KW |
| Lifting Force | 21KN |
| Product Name | Crawler Drilling Rig |
|---|---|
| Power(w) | 3.8KW |
| Power Type | Diesel |
| Drilling Depth | 20-30m |
| Drilling Diameter | 50-115mm |