| Product Name | Rotary Drilling Rig Machine |
|---|---|
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Power(w) | 110KW |
| Power Type | Diesel |
| Drilling Depth | 15m |
| Product Name | Rotary Drilling Rig Machine |
|---|---|
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Power(w) | 110KW |
| Power Type | Diesel |
| Drilling Depth | 15m |
| Product Name | Rotary Drilling Rig Machine |
|---|---|
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Power(w) | 110KW |
| Power Type | Diesel |
| Drilling Depth | 15m |
| Product Name | Rotary Drilling Machine |
|---|---|
| Name | Hydraulic Drilling Rig |
| Power(w) | 110KW |
| Power Type | Diesel |
| Drilling Depth | 15m |
| Product Name | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Rotary Drilling Machine |
| Application | Engineering Construction,Pile Foundation,Blasthole Drilling,Construction Works,Mining Project |
| Power Type | Diesel |
| Drilling Depth | 15m |
| Name | Truck Mounted Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Product Name | Water Well Drilling Rig,Borehole Drilling Machine /water Well Drilling Rig For Sale |
| Application | Water Well Drilling Rig Mobile Drilling Rig,drilling Well |
| Feature | High Drilling Efficiency,Hydraulic Controlling,Multifunctional |
| Power Type | Diesel |
| Name | Truck Mounted Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Product Name | Water Well Drilling Rig, Borehole Drilling Machine /water Well Drilling Rig For Sale |
| Application | Water Well Drilling Rig Mobile Drilling Rig,drilling Well |
| Feature | High Drilling Efficiency,Hydraulic Controlling,Multifunctional |
| Power Type | Diesel |
| Name | Truck Mounted Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Product Name | Water Well Drilling Rig |
| Application | Water Well Drilling Rig Mobile Drilling Rig,drilling Well |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 269KW |
| Name | Truck Mounted Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Product Name | Water Well Drilling Rig, Borehole Drilling Machine /water Well Drilling Rig For Sale |
| Application | Water Well Drilling Rig Mobile Drilling Rig,drilling Well |
| Feature | High Drilling Efficiency,Hydraulic Controlling,Multifunctional |
| Power Type | Diesel |
| Product Name | DTH Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Bucket Drilling Rig |
| Application | Mining Project,Coal,Ore,Water Well |
| Feature | Light Weight High Drilling Efficiency |
| Power | 3KW |