| Type | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Power Type | Diesel |
| Lifting Force | 25KN |
| Product Name | Drilling Machine |
| Name | DTH Drilling Rig |
| Type | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Applicable Industries | Construction Works , Energy & Mining |
| Product Name | DTH Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power | 206KW |
| Type | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Applicable Industries | Construction Works , Energy & Mining |
| Product Name | DTH Drilling Rig |
| Engine | Yuchai |
| Power | 206KW |
| Product Name | Crawler Drilling Rig ,Drilling Machine |
|---|---|
| Name | DTH Drilling Rig,Integrated Drilling Equipment |
| Power | 264kw |
| Power Type | Diesel |
| Drilling Depth | 28m |
| Product Name | Drilling Rig/Crawler Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Integrated Drilling Equipment |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power | 316KW |
| Product Name | Drilling Rig/Crawler Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Integrated Drilling Equipment |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power | 316KW |
| Product Name | Drilling Rig/Crawler Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Integrated Drilling Equipment |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power | 316KW |
| Product Name | Drilling Rig/Crawler Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Integrated Drilling Equipment |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power | 316KW |
| Type | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Power Type | Diesel |
| Power | 194KW |
| Product Name | DTH Drilling Machine |
| Name | Integrated Drilling Equipment |
| Product Name | Crawler Drilling Rig |
|---|---|
| Power Type | Diesel |
| Engine | 335KW |
| Drilling Diameter | 138-235mm |
| Drilling Depth | 36m |