| Type | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Power Type | Diesel |
| Power | 206KW |
| Product Name | DTH Drilling Rig |
| Name | Hydraulic Drilling Rig |
| Type | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Power Type | Diesel |
| Engine | Yuchai |
| Power | 206kw |
| Application | Drilling Rock Drilling Mining Quarry,blasting Hole Drilling |
| Type | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Engine | Yuchai |
| Power | 206KW |
| Power Type | Diesel |
| Product Name | DTH Drilling Rig |
| Type | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Power Type | Diesel |
| Power | 194KW |
| Drilling Depth | Max.30m |
| Drilling Diameter | 90-138mm |
| Product Name | Core Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Core Drilling Machine |
| Application | Gelogical Prospecting |
| Feature | High Drilling Efficiency,Hydraulic Controlling,Competitive Price |
| Engine | Yuchai |
| Type | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Power Type | Diesel |
| Power | 194KW |
| Drilling Depth | Max.30m |
| Drilling Diameter | 90-138mm |
| Type | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Power Type | Diesel |
| Power | 194KW |
| Drilling Depth | Max.30m |
| Drilling Diameter | 90-138mm |
| Product Name | Water Well Drilling Rig,Borehole Drilling Machine /water Well Drilling Rig For Sale |
|---|---|
| Name | Truck Mounted Water Well Drilling Rig,Reverse Circulation Drilling Rig |
| Power(w) | 132KW |
| Drilling Depth | 400m-1200m |
| Drilling Diameter | 105-305mm, 105-400mm, 105-550mm, 105-800mm |
| Product Name | Water Well Drilling Rig, Water Well Drilling Machine |
|---|---|
| Name | Truck Mounted Water Well Drilling Rig,Reverse Circulation Drilling Rig |
| Power(w) | 132KW |
| Drilling Depth | 400m-1200m |
| Drilling Diameter | 105-305mm, 105-400mm, 105-550mm, 105-800mm |
| Product Name | Water Well Drilling Rig, Water Well Drilling Machine |
|---|---|
| Name | Truck Mounted Water Well Drilling Rig,Reverse Circulation Drilling Rig |
| Optional Accessories | Mud Pump,centrifugal Pump,generator, Foam Pump |
| Power(w) | 132KW |
| Drilling Depth | 400m-1200m |