| Type | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Product Name | Water Well Drilling Rig,300m Borehole Drilling Machine /water Well Drilling Rig For Sale |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 92KW |
| Drilling Depth | 300m |
| Name | Water Well Drilling Rig Machine |
|---|---|
| Product Name | Hydraulic Water Well Drilling Rig |
| Engine | Yunnei |
| Power(w) | 73KW |
| Drilling Depth | 260m |
| Name | Truck Mounted Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Product Name | Water Well Drilling Rig,water Well Drilling Rig For Sale |
| Application | Water Well Drilling Rig Mobile Drilling Rig,drilling Well |
| Feature | High Drilling Efficiency,Hydraulic Controlling,Multifunctional |
| Engine | Diesel Engine |
| Name | Trailer Mounted Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Product Name | Water Well Drilling Rig |
| Application | Water Well Drilling Rig Mobile Drilling Rig,drilling Well |
| Feature | High Drilling Efficiency,Hydraulic Controlling,Multifunctional |
| Engine | Diesel Engine |
| Product Name | Core Drilling Rig ,core Drilling Machine |
|---|---|
| Type | Core Drilling Rig |
| Name | Soil Investigation Drilling Rig |
| Feature | Wireless Remote Control,High Drilling Efficiency,Hydraulic Controlling |
| Power Type | Diesel |
| Product Name | Crawler Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Rig Machine,Hydraulic Water Well Drilling Rig |
| Feature | Hydraulic Controlling,Light Weight High Drilling Efficiency |
| Power Type | Diesel |
| Engine | Diesel Engine |
| Product Name | Crawler Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Rig Machine,Hydraulic Water Well Drilling Rig |
| Feature | Hydraulic Controlling,Light Weight High Drilling Efficiency |
| Power Type | Diesel |
| Engine | Diesel Engine |
| Product Name | Core Drilling Rig |
|---|---|
| Usage | Coal,water Well.core Sample |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 75KW |
| Drilling Depth | 200m |
| Product Name | Core Drilling Rig |
|---|---|
| Usage | Coal,water Well.core Sample |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 75KW |
| Drilling Depth | 200m |
| Product Name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Rig Machine |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 76KW |
| Engine | Yunnei |