| Product Name | Drill Rod,T38 T45 T51 R25 R32 Drill Pipe Thread Types Mining Drill Rod Price |
|---|---|
| Machine Type | Drilling Tool |
| Type | Drill Pipe,drill Rod |
| Application | Coal Mining,Quarry Drilling, Construction,Stone Drilling |
| Thread Type | R22, R25, R28, R32,R32, R38, T38, T45, T51, ST58, T60 |
| Product Name | Drill Rod,T38 T45 T51 R25 R32 Drill Pipe Thread Types Mining Drill Rod Price |
|---|---|
| Machine Type | Drilling Tool |
| Type | Drill Pipe,drill Rod |
| Application | Coal Mining,Quarry Drilling, Construction,Stone Drilling |
| Thread Type | R22, R25, R28, R32,R32, R38, T38, T45, T51, ST58, T60 |
| Product Name | Drill Rod,T38 T45 T51 R25 R32 Drill Pipe Thread Types Mining Drill Rod Price |
|---|---|
| Machine Type | Drilling Tool |
| Type | Drill Pipe,drill Rod |
| Application | Coal Mining,Quarry Drilling, Construction,Stone Drilling |
| Thread Type | R22, R25, R28, R32,R32, R38, T38, T45, T51, ST58, T60 |
| Product Name | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Rotary Drilling Machine |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Drilling Depth | 13m |
| Product Name | DTH Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Top Hammer Drill Rig |
| Machine Type | Drilling Equipment |
| Application | Rock Drilling,ore Mining,mine,Drilling Holes |
| Advantage | High Performance,fast Footage Speed And Good Wearing Resistance |
| Product Name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Equipment |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 85KW |
| Drilling Depth | 300m |
| Type | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Power(W) | 73.5KW |
| Hole Depth Max | 50m |
| Drill Hole Range | 90-200 Mm |
| Drill Pipe Length | 3m |
| Product Name | DTH Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Bucket Drilling Rig |
| Application | Mining Project,Coal,Ore,Water Well |
| Drill Diameter | 60-80mm |
| Drilling Depth | 15m |
| Machine Type | Drilling Tool |
|---|---|
| DRILL BIT | DRILL BIT |
| Product Name | DTH Hammer Drill Bit |
| Button Shape | Spherical/Ballistic/parabolic/sharp/falt Bottons |
| Bit Face | Center Drop/Flat/convex/concave/double Gauge Face Bits |
| Product Name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Power Type | Diesel |
| Engine | Yuchai |
| Power(w) | 73KW |
| Drilling Depth | 200m |