| Product Name | Drilling Rig/Crawler Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Integrated Drilling Equipment |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power | 316KW |
| Type | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Engine | Yuchai |
| Rock Hardness | F=6-20 |
| Power Type | Diesel,Electric,Air Motor |
| Usage | Ore |
| Product Name | Water Well Drilling Rig,300m Borehole Drilling Machine /water Well Drilling Rig For Sale |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Rig Machine ,Crawler Water Well Drilling Rig |
| Feature | High Drilling Efficiency,Hydraulic Controlling,Multifunctional |
| Application | Water Well Drilling Rig,agricultural Irrigation Wells |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Product Name | Water Well Drilling Rig, Crawler Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Equipment ,Water Well Drilling Machine |
| Feature | High Drilling Efficiency,Hydraulic Controlling,Portable |
| Application | Water Well Drilling Rig,agricultural Irrigation Wells |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Product Name | Water Well Drilling Rig, Crawler Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Machine |
| Application | Water Well Drilling Rig ,agricultural Irrigation Wells |
| Feature | Hydraulic Controlling,Light Weight High Drilling Efficiency |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Product Name | DTH Drilling Rig Machine |
|---|---|
| Name | Integrated Drilling Equipment |
| Power Type | Diesel |
| Power | 194KW |
| Drilling Depth | Max.30m |
| Type | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Power Type | Diesel |
| Power | 194KW |
| Drilling Depth | Max.30m |
| Drilling Diameter | 90-138mm |
| Product Name | Hydraulic Core Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Core Drilling Machine |
| Application | Coring Machine,Gelogical Prospecting, |
| Power Type | Diesel |
| Drilling Depth | 300-500m |
| Product Name | Top Hammer Drilling Rig,Crawler Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Mining Drilling Rig,Hydraulic Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 60kw At 2200rpm |
| Drilling Diameter | 40-100mm |
| Product Name | Top Hammer Drilling Rig,Crawler Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Mining Drilling Rig,Hydraulic Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 60kw At 2200rpm |
| Drilling Diameter | 40-100mm |