| Product Name | DTH Drilling Rig,Crawler Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Crawler Drilling Rig,DTH Drilling Machine,Mining Drilling Machinery |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power | 206KW |
| Product Name | DTH Drilling Rig,DTH Drilling Machine |
|---|---|
| Name | Crawler Drilling Rig,Borehole Drilling Rig |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power | 206KW |
| Product Name | DTH Drilling Rig, Borehole Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Crawler Drilling Rig, Hydraulic Drilling Machine |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power | 206KW |
| Product Name | DTH Drilling Rig, Mining Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Crawler Drilling Rig, Borehole Drilling Rig |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power | 206KW |
| Product Name | Screw Air Compressor Machine |
|---|---|
| Name | Mining Screw Air Compressor |
| Power Source | Diesel |
| Motor Power | 294KW |
| Working Pressure | 25bar |
| Product Name | Screw Air Compressor |
|---|---|
| Name | Water Well Air Compressor Machine |
| Power Source | Diesel |
| Motor Power | 294KW |
| Working Pressure | 25bar |
| Product Name | Screw Air Compressor |
|---|---|
| Name | High Pressure Screw Air Compressor |
| Power Source | Diesel |
| Motor Power | 294KW |
| Working Pressure | 25bar |
| Product Name | Crawler Drilling Rig |
|---|---|
| Power(w) | 3.7KW |
| Power Type | Diesel |
| Drilling Depth | 30m |
| Drilling Diameter | 90-254mm |
| Product Name | Screw Air Compressor,Air Compressor Machine |
|---|---|
| Name | Diesel Screw Air Compressor |
| Power | 410KW |
| Power Source | Diesel |
| Pressure | 21-25bar/21-34bar |
| Product Name | Screw Air Compressor,Air Compressor Machine |
|---|---|
| Name | Diesel Screw Air Compressor |
| Power | 410KW |
| Power Source | Diesel |
| Pressure | 21-25bar/21-34bar |