| Product Name | Core Drilling Rig ,Core Drilling Machine,core Drilling Equipment |
|---|---|
| Name | Tunnel Drilling Rig ,Hydraulic Core Drilling Rig |
| Type | Core Drilling Rig |
| Drilling Depth | 400m |
| Drilling Diameter | Φ59(BQ),Φ75(NQ),Φ95(HQ) |
| Name | Water Well Drilling Rig Machine,Crawler Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Product Name | Water Well Drilling Rig |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Feature | High Drilling Efficiency,Hydraulic Controlling,Portable |
| Power Type | Diesel |
| Name | Water Well Drilling Machine |
|---|---|
| Product Name | Water Well Drilling Rig,Borehole Drilling Machine /water Well Drilling Rig For Sale |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Feature | High Drilling Efficiency,Hydraulic Controlling,Portable |
| Power(w) | 118KW |
| Name | Water Well Drilling Machine,Hydraulic Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Product Name | Water Well Drilling Rig/water Well Drilling Rig For Sale |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Feature | High Drilling Efficiency,Hydraulic Controlling,Portable |
| Power(w) | 118KW |
| Name | Water Well Drilling Machine,Hydraulic Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Product Name | Water Well Drilling Rig/Water Well Drilling Equipment |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Feature | High Drilling Efficiency,Hydraulic Controlling,Portable |
| Power(w) | 118KW |
| Name | Water Well Drilling Machine,Water Well Drilling Equipment |
|---|---|
| Product Name | Water Well Drilling Rig |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Feature | High Drilling Efficiency,Hydraulic Controlling,Competitive Price |
| Power(w) | 118KW |
| Name | Water Well Drilling Rig Machine |
|---|---|
| Product Name | Water Well Drilling Rig,Borehole Drilling Machine /water Well Drilling Rig For Sale |
| Engine | Yunnei |
| Power(w) | 73KW |
| Drilling Depth | 260m |
| Name | Water Well Drilling Rig Machine |
|---|---|
| Product Name | Water Well Drilling Rig,Borehole Drilling Machine /water Well Drilling Rig For Sale |
| Engine | Yunnei |
| Power(w) | 73KW |
| Drilling Depth | 260m |
| Name | Water Well Drilling Rig Machine |
|---|---|
| Product Name | Water Well Drilling Rig,Borehole Drilling Machine /water Well Drilling Rig For Sale |
| Engine | Yunnei |
| Power(w) | 73KW |
| Drilling Depth | 260m |
| Product Name | Water Well Drilling Rig,Borehole Drilling Machine /water Well Drilling Rig For Sale |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Machine,Water Well Drilling Equipment |
| Power(w) | 85KW |
| Power Type | Diesel |
| Drilling Depth | 300m |