| Product Name | Air Compressor Machine |
|---|---|
| Type | Screw Air Compressor |
| Application | Mining Project,Water Well |
| Motor Power | 194KW |
| Fuel Tank Capacity | 360L |
| Type | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Power Type | Diesel |
| Supporting Power | Yuchai |
| Power(w) | 78KW |
| Drilling Depth | 10m |
| Product Name | Air Compressor Machine |
|---|---|
| Type | Screw Air Compressor |
| Cooling Method | Air Or Water Cooled |
| Motor Power | 194KW |
| Air Consumption | 17m³/min |
| Product Name | Air Compressor Machine |
|---|---|
| Type | Screw Air Compressor |
| Motor Power | 194KW |
| Air Consumption | 17m³/min |
| Total Displacement | 8.3L |
| Product Name | Pile Driver,Solar Pile Driver,Pile Driver Machine |
|---|---|
| Feature | High Drilling Efficiency,Multifunction,Competitive Price |
| Rated Power1 | 110kw(6 Cylinder) |
| Drilling Diameter | 90-400mm |
| Drilling Depth | 30m |
| Product Name | Pile Driver Machine |
|---|---|
| Feature | High Drilling Efficiency,Multifunction,Competitive Price |
| Rated Power1 | 110kw(6 Cylinder) |
| Drilling Diameter | 90-400mm |
| Drilling Depth | 30m |
| Product Name | Pile Driver Machine |
|---|---|
| Feature | High Drilling Efficiency,Multifunction,Competitive Price |
| Rated Power1 | 110kw(6 Cylinder) |
| Drilling Diameter | 90-400mm |
| Drilling Depth | 30m |
| Product Name | Pneumatic Rock Drill |
|---|---|
| Name | Air Pick Hammer |
| Average Air Consumption | ≤28 L/S |
| Working Pressure | 0.50-0.63 Mpa |
| Impact Frequency | ≥16 Hz |
| Product Name | Screw Air Compressor |
|---|---|
| Name | Mining Screw Air Compressor |
| Motor Power | 221KW |
| Power Source | Diesel |
| Working Pressure | 22 Bar |
| Product Name | Screw Air Compressor |
|---|---|
| Name | Water Well Air Compressor Machine |
| Cooling Method | Both Air/Water Cooling Available |
| Application | Water Well |
| Engine Brand | Yuchai |