| Product Name | Spraying Concrete,Tunnel Engineering Construction |
|---|---|
| Name | Jumbo Drilling Rig |
| Electrical Motor Power 37/45KW(High Altitude) | 37/45KW(High Altitude) |
| Diesel Engine Power | 59KW |
| Min.Outer Turning Radius | 6200mm |
| Product Name | Air Compressor Machine |
|---|---|
| Type | Screw Air Compressor |
| Power Source | Diesel |
| Configuration | Portable |
| Cooling Method | Air Or Water Cooled |
| Product Name | Screw Air Compressor |
|---|---|
| Name | Air Compressor Machine |
| Type | Screw |
| Power Source | Diesel |
| Configuration | Portable |
| Product Name | Screw Air Compressor |
|---|---|
| Name | Air Compressor Machine |
| Type | Screw |
| Power Source | Diesel |
| Configuration | Portable |
| Product Name | Screw Air Compressor,Mining Air Compressor |
|---|---|
| Name | Air Compressor Machine |
| Type | Screw |
| Power Source | Diesel |
| Configuration | Portable |
| Product Name | Screw Air Compressor,Mining Air Compressor |
|---|---|
| Name | Air Compressor Machine |
| Type | Screw |
| Power Source | Diesel |
| Configuration | Portable |
| Product Name | Screw Air Compressor,Air Compressor Machine |
|---|---|
| Type | Screw Air Compressor |
| Power Source | Diesel |
| Feature | High Drilling Efficiency,Competitive Price |
| Motor Power | 221KW |
| Product Name | Screw Air Compressor,Air Compressor Machine |
|---|---|
| Type | Screw Air Compressor |
| Configuration | Stationary |
| Cooling Method | Air Or Water Cooled |
| Power Source | Diesel |
| Product Name | Screw Air Compressor |
|---|---|
| Motor Power | 410KW |
| Power Source | Diesel |
| Cooling Method | Air Or Water Cooled |
| Working Pressure | 25bar, 34bar |
| Product Name | Air Compressor Machine |
|---|---|
| Type | Screw Air Compressor |
| Power Source | Diesel |
| Motor Power | 410KW |
| Working Pressure | 25bar, 34bar |