| Product Name | Industrial Air Compressor |
|---|---|
| Name | Belt Driven Piston Air Compressor |
| Power Source | Diesel |
| Motor Power | 11KW /15KW / 18.5KW / 22KW |
| Application | Airbrush Spray Paint,blow Molding Machine/sand Blasting,bus,Medical |
| Product Name | Industrial Air Compressor |
|---|---|
| Name | Belt Driven Piston Air Compressor |
| Power Source | Diesel |
| Motor Power | 11KW /15KW / 18.5KW / 22KW |
| Application | Airbrush Spray Paint,blow Molding Machine/sand Blasting,bus,Medical |
| Name | Small Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Application | Water Well Drilling Rig Mobile Drilling Rig,drilling Well |
| Feature | Light Weight High Drilling Efficiency |
| Power Type | Diesel |
| Drilling Depth | 150m |
| Product Name | Screw Air Compressor |
|---|---|
| Name | Mining Screw Air Compressor |
| Motor Power | 221KW |
| Power Source | Diesel |
| Working Pressure | 22 Bar |
| Product Name | Screw Air Compressor |
|---|---|
| Name | Mining Screw Air Compressor |
| Motor Power | 221KW |
| Power Source | Diesel |
| Working Pressure | 22 Bar |
| Product Name | Hydraulic Core Drilling Rig |
|---|---|
| Type | Core Drilling Rig |
| Name | Core Drilling Machine |
| Application | Coring Machine,Gelogical Prospecting, |
| Usage | Water Well,Coal,water Well.core Sample |
| Product Name | Hydraulic Core Drilling Rig |
|---|---|
| Type | Core Drilling Rig |
| Name | Core Drilling Machine |
| Application | Coring Machine,Gelogical Prospecting, |
| Usage | Water Well,Coal,water Well.core Sample |
| Product Name | Crawler Drilling Rig |
|---|---|
| Power(w) | 3.8KW |
| Power Type | Diesel |
| Drilling Depth | 20-30m |
| Drilling Diameter | 50-115mm |
| Product Name | Screw Air Compressor,Air Compressor Machine |
|---|---|
| Name | Screw Air Compressor Machine |
| Feature | High Drilling Efficiency,Competitive Price |
| Application | Mining Quarry, Water Well,constructure,etc |
| Motor Power | 162KW |
| Product Name | Screw Air Compressor,Air Compressor Machine |
|---|---|
| Name | Screw Air Compressor Machine |
| Feature | High Drilling Efficiency,Competitive Price |
| Application | Mining Quarry, Water Well,constructure,etc |
| Motor Power | 162KW |