| Machine Type | Drilling Tool |
|---|---|
| DRILL BIT | DRILL BIT |
| Product Name | DTH Hammer Drill Bit |
| Button Shape | Spherical/Ballistic/parabolic/sharp/falt Bottons |
| Bit Face | Center Drop/Flat/convex/concave/double Gauge Face Bits |
| Product Name | Dth Drilling Rig,Crawler Drilling Rig |
|---|---|
| Drilling Diameter | 90-300mm |
| Drilling Depth | 50m |
| Engine | Yuchai/Weichai/ |
| Power Type | Diesel |
| Product Name | Dth Drilling Rig,Crawler Drilling Rig |
|---|---|
| Drilling Diameter | 90-300mm |
| Drilling Depth | 50m |
| Engine | Yuchai/Weichai/ |
| Power Type | Diesel |
| Product Name | Dth Drilling Rig,Crawler Drilling Rig |
|---|---|
| Drilling Diameter | 203-500mm |
| Drilling Depth | 50m |
| Engine | Yuchai |
| Power Type | Diesel |
| Product Name | Dth Drilling Rig |
|---|---|
| Drilling Diameter | 90-300mm |
| Drilling Depth | 50m |
| Engine | Yuchai/Weichai/ |
| Power Type | Diesel |
| Product Name | Dth Drilling Rig,Crawler Drilling Rig |
|---|---|
| Drilling Diameter | 90-300mm |
| Drilling Depth | 50m |
| Engine | Yuchai/Weichai/ |
| Power Type | Diesel |
| Product Name | Dth Drilling Rig,Crawler Drilling Rig |
|---|---|
| Drilling Diameter | 203-500mm |
| Drilling Depth | 50m |
| Engine | Yuchai |
| Power Type | Diesel |
| Product Name | Dth Drilling Rig,Crawler Drilling Rig |
|---|---|
| Engine | Yuchai |
| Power(w) | 92KW |
| Power Type | Diesel |
| Drilling Depth | 50m |
| Product Name | Crawler Drilling Rig |
|---|---|
| Power(w) | 3.7KW |
| Power Type | Diesel |
| Drilling Depth | 30m |
| Drilling Diameter | 90-254mm |
| Product Name | Crawler Drilling Rig |
|---|---|
| Power(w) | 3.8KW |
| Power Type | Diesel |
| Drilling Depth | 20-30m |
| Drilling Diameter | 50-115mm |