| Product Name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Equipment |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 85KW |
| Drilling Depth | 300m |
| Product Name | Hydraulic Core Drilling Rig |
|---|---|
| Type | Core Drilling Rig |
| Usage | Water Well,Coal,water Well.core Sample |
| Name | Borehole Drilling Rig,water Well Drilling Machine,core Drilling Rig |
| Application | Coring Machine,Gelogical Prospecting |
| Product Name | Core Drilling Rig ,core Drilling Machine |
|---|---|
| Type | Core Drilling Rig |
| Name | Soil Investigation Drilling Rig |
| Feature | Wireless Remote Control,High Drilling Efficiency,Hydraulic Controlling |
| Power Type | Diesel |
| Product Name | Water Well Drilling Rig, Water Well Drilling Machine |
|---|---|
| Name | Crawler Water Well Drilling Rig, Water Well Drilling Equipment |
| Application | Water Well Drilling Rig ,agricultural Irrigation Wells |
| Feature | High Drilling Efficiency,Hydraulic Controlling,Competitive Price |
| Power Type | Diesel |
| Product Name | Core Drilling Rig ,core Drilling Machine |
|---|---|
| Type | Core Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 58KW |
| Drilling Depth | 500m |
| Product Name | Jumbo Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Underground Jumbo Drilling Rig |
| Feature | High Drilling Efficiency,Hydraulic Controlling |
| Application | Tunnel Drilling ,Rock Drilling, Mining Quarry |
| Power | 53kw |
| Product Name | Core Drilling Rig ,Core Drilling Machine,core Drilling Equipment |
|---|---|
| Type | Core Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 58KW |
| Drilling Depth | 500m |
| Product Name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Rig Machine,Crawler Water Well Drilling Rig |
| Engine | Diesel Engine |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 60KW |
| Product Name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Power Type | Diesel |
| Engine | Yuchai |
| Power(w) | 95KW |
| Lifting Force | 25T |
| Product Name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Water Well Equipment |
| Power Type | Diesel |
| Engine | Yuchai |
| Power(w) | 95KW |