| Product Name | Top Hammer DTH Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Mining Drilling Rig,Hydraulic Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 73.5KW |
| Engine | Yuchai |
| Type | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Power Type | Diesel |
| Power | 194KW |
| Drilling Depth | Max.30m |
| Drilling Diameter | 90-138mm |
| Product Name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Rig Machine,Crawler Water Well Drilling Rig |
| Engine | Diesel Engine |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 60KW |
| Product Name | DTH Drilling Rig |
|---|---|
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power | 194kw |
| Drilling Depth | Max.30m |
| Product Name | DTH Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Bucket Drilling Rig |
| Application | Mining Project,Coal,Ore,Water Well |
| Feature | Light Weight High Drilling Efficiency |
| Power | 3KW |
| Product Name | DTH Drilling Rig,DTH Drilling Machine |
|---|---|
| Name | Crawler Drilling Rig,Borehole Drilling Rig |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power | 206KW |
| Product Name | Hydraulic Core Drilling Rig |
|---|---|
| Type | Core Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 58KW |
| Drilling Depth | 500m |
| Name | Water Well Drilling Rig Machine |
|---|---|
| Product Name | Water Well Drilling Rig,Borehole Drilling Machine /water Well Drilling Rig For Sale |
| Engine | Yunnei |
| Power(w) | 73KW |
| Drilling Depth | 260m |
| Product Name | Crawler Drilling Rig |
|---|---|
| Power(w) | 3.8KW |
| Power Type | Diesel |
| Drilling Depth | 20-30m |
| Drilling Diameter | 50-115mm |
| Product Name | Core Drilling Rig ,Hydraulic Core Drill Machine |
|---|---|
| Name | Borehole Drilling Rig,hydraulic Core Drilling Rig |
| Type | Core Drilling Rig |
| Drilling Depth | 400m |
| Drilling Diameter | Φ59(BQ),Φ75(NQ),Φ95(HQ) |