| Product Name | Pile Driver Machine |
|---|---|
| Feature | High Drilling Efficiency,Multifunction,Competitive Price |
| Rated Power1 | 110kw(6 Cylinder) |
| Drilling Diameter | 90-400mm |
| Drilling Depth | 30m |
| Product Name | Pile Driver Machine |
|---|---|
| Feature | High Drilling Efficiency,Multifunction,Competitive Price |
| Rated Power1 | 110kw(6 Cylinder) |
| Drilling Diameter | 90-400mm |
| Drilling Depth | 30m |
| Product Name | Pile Driver Machine |
|---|---|
| Feature | High Drilling Efficiency,Multifunction,Competitive Price |
| Rated Power1 | 110kw(6 Cylinder) |
| Drilling Diameter | 90-400mm |
| Drilling Depth | 30m |
| Product Name | Screw Air Compressor,Air Compressor Machine |
|---|---|
| Name | Rotary Screw Air Compressor |
| Feature | High Drilling Efficiency,Hydraulic Controlling,Portable |
| Power Source | Diesel |
| Motor Power | 162KW |
| Product Name | Pile Driver Machine,Pile Driver,Pile Driving Equipment |
|---|---|
| Name | Hydraulic Pile Driver ,Screw Pile Driver |
| Application | Engineering Foundation Construction |
| Feature | High Drilling Efficiency,Hydraulic Controlling,Portable |
| Power | 73.5KW |
| Product Name | Screw Air Compressor,Mining Air Compressor |
|---|---|
| Name | Portable Screw Air Compressor |
| Feature | Hydraulic Controlling, High Drilling Efficiency |
| Power Source | Diesel |
| Motor Power | 162KW |
| Product Name | Air Compressor Machine |
|---|---|
| Type | Screw Air Compressor |
| Engine Brand | Yuchai |
| Motor Power | 191KW |
| Fuel Tank Capacity | 340L |
| Product Name | Rock Drill Machine |
|---|---|
| Name | Gasoline Rock Drill Machine |
| Drilling Depth | 6m |
| Drilling Diameter | 42mm |
| Application | Mining Project,Blasting Hole Drilling,Construction Works |
| Product Name | Screw Air Compressor,Air Compressor Machine |
|---|---|
| Name | Diesel Screw Air Compressor |
| Power Source | Diesel |
| Motor Power | 41KW |
| Engine Brand | Xichai |
| Product Name | Air Compressor Machine |
|---|---|
| Name | Screw Air Compressor |
| Cooling Method | Air Or Water Cooled |
| Motor Power | 191KW |
| Air Consumption | 18m³/min |