| Product Name | Top Hammer DTH Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Mining Drilling Rig,Hydraulic Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 73.5KW |
| Engine | Yuchai |
| Product Name | Top Hammer DTH Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Mining Drilling Rig,Hydraulic Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 73.5KW |
| Engine | Yuchai |
| Product Name | Top Hammer DTH Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Mining Drilling Rig,Hydraulic Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 73.5KW |
| Engine | Yuchai |
| Product Name | Top Hammer DTH Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Mining Drilling Rig,Hydraulic Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 73.5KW |
| Engine | Yuchai |
| Product Name | Crawler Drilling Rig |
|---|---|
| Power(w) | 3.7KW |
| Power Type | Diesel |
| Drilling Depth | 30m |
| Drilling Diameter | 90-254mm |
| Product Name | DTH Drilling Rig |
|---|---|
| Namer | Integrated Drilling Equipment |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power | 194kw |
| Product Name | Underground Jumbo Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Jumbo Drilling Rig |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Power(w) | 122KW/142KW |
| Drilling Diameter | 45-102mm, 45-64mm |
| Product Name | Underground Jumbo Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Jumbo Drilling Rig |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Power(w) | 122KW/142KW |
| Drilling Diameter | 45-102mm, 45-64mm |
| Product Name | DTH Drilling Rig |
|---|---|
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power | 168kw(2200r/min) |
| Drilling Depth | Max.150m |
| Product Name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Truck Mounted Water Well Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 70KW /90KW /132KW |
| Drilling Depth | 300m |