| Product Name | Water Well Drilling Rig,Borehole Drilling Machine /water Well Drilling Rig For Sale |
|---|---|
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Name | 200m Pneumatic Tractor Mounted Water Well Drilling Rig Machine Price |
| Engine | Diesel Engine |
| Power(w) | Yunnei 65KW /Quanchai 76KW |
| Product Name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Rig Machine,Crawler Water Well Drilling Rig |
| Engine | Diesel Engine |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 60KW |
| Product Name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Rig Machine,Crawler Water Well Drilling Rig |
| Engine | Diesel Engine |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 60KW |
| Product Name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Rig Machine,Crawler Water Well Drilling Rig |
| Engine | Yuchai |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 60KW |
| Product Name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Rig Machine,Crawler Water Well Drilling Rig |
| Engine | Diesel Engine |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 60KW |
| Product Name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Rig Machine,Crawler Water Well Drilling Rig |
| Engine | Diesel Engine |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 60KW |
| Product Name Drilling Machine | Jumbo Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Underground Jumbo Drilling Rig |
| Application | Tunnel Drilling ,Rock Drilling, Mining Quarry |
| Feature | High Drilling Efficiency,Hydraulic Controlling,Competitive Price |
| Drilling Depth | 2.46m |
| Product Name | Jumbo Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Underground Jumbo Drilling Rig |
| Application | Tunnel Drilling ,Rock Drilling, Mining Quarry |
| Feature | High Drilling Efficiency,Hydraulic Controlling,Multifunctional |
| Drilling Diameter | 32-64mm |
| Product Name | Top Hammer Drilling Rig,Crawler Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Mining Drilling Rig,Hydraulic Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 60kw At 2200rpm |
| Drilling Diameter | 40-100mm |
| Product Name | Underground Jumbo Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Jumbo Drilling Rig |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Power(w) | 122KW/142KW |
| Drilling Diameter | 45-102mm, 45-64mm |