| Product Name | Water Well Drilling Rig,Borehole Drilling Machine /water Well Drilling Rig For Sale |
|---|---|
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Engine | Diesel |
| Power(w) | 78kw |
| Drilling Depth | 300m |
| Product Name | Core Drilling Rig ,core Drilling Rig Machine |
|---|---|
| Name | Hydraulic Core Drilling Rig ,core Drilling Rig Machine ,core Drilling Machine |
| Type | Core Drilling Rig |
| Drilling Depth | 400m |
| Drilling Diameter | AQ BQ NQ HQ |
| Product Name | Core Drilling Rig Machine,hydraulic Core Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Core Drilling Rig,Rotary Core Drill Rig |
| Type | Core Drilling Rig |
| Drilling Depth | 200m |
| Drilling Diameter | AQ BQ NQ HQ |
| Product Name | Core Drilling Rig Machine,hydraulic Core Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Geological Core Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 92KW |
| Drilling Depth | 700m |
| Product Name | Hydraulic Core Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Sonic Drilling Rig,borehole Drilling Rig,core Drilling Rig |
| Type | Core Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 160KW |
| Product Name | Geological Core Drilling Rig |
|---|---|
| Type | Core Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 42kw |
| Engine | Yunnei Yn27 |
| Product Name | DTH Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Mining Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Engine | Yuchai |
| Drilling Depth | 20m |
| Product Name | Water Wells Drilling Rigs |
|---|---|
| Power(w) | 92KW |
| Air Consumption | 18-36m³/min |
| Application | Water Well Drilling |
| Name | Water Well Drilling Rig,Portable Pneumatic Drilling Rig |
| Product Name | Core Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Borehole Drilling Rig,core Drilling Rig |
| Power(w) | 74KW |
| Drilling Depth | 300m |
| Drilling Diameter | 325mm |
| Product Name | Hydraulic Core Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Borehole Drilling Rig,core Drilling Rig,Reverse Circulation Drilling Rig |
| Usage | Coal,water Well.core Sample |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 75KW |