| Product Name | Hydraulic Core Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Core Drilling Machine |
| Application | Coring Machine,Gelogical Prospecting, |
| Power Type | Diesel |
| Drilling Depth | 600m |
| Product Name | Hydraulic Core Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Core Drilling Machine |
| Application | Coring Machine,Gelogical Prospecting, |
| Power Type | Diesel |
| Drilling Depth | 600m |
| Product Name | Core Drilling Rig ,core Drilling Machine |
|---|---|
| Name | Borehole Drilling Rig,water Well Drilling Machine,core Drilling Rig |
| Type | Core Drilling Rig |
| Keyword | Reverse Circulation Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Product Name | Pile Driver,Pile Driver Machine ,Solar Pile Driver |
|---|---|
| Name | Photovoltaic Pile Driver,Hydraulic Pile Driver |
| Application | Solar Photovoltaic Engineering Construction,Foundation Construction |
| Feature | High Drilling Efficiency,Hydraulic Controlling,Multifunctional |
| Power Type | Diesel |
| Product Name | Integrated Drilling Equipment |
|---|---|
| Power | 264kw |
| Power Type | Diesel |
| Feeding Force | 12 KN |
| Lifting Force | 18KN |
| Product Name | Integrated Drilling Equipment |
|---|---|
| Power | 264kw |
| Power Type | Diesel |
| Feeding Force | 12 KN |
| Lifting Force | 18KN |
| Product Name | Integrated Drilling Equipment |
|---|---|
| Power | 264kw |
| Power Type | Diesel |
| Feeding Force | 12 KN |
| Lifting Force | 18KN |
| Machine Type | Drilling Tool |
|---|---|
| DRILL BIT | DRILL BIT |
| Product Name | DTH Hammer Drill Bit |
| Button Shape | Spherical/Ballistic/parabolic/sharp/falt Bottons |
| Bit Face | Center Drop/Flat/convex/concave/double Gauge Face Bits |
| Product Name | Hydraulic Core Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Sonic Drilling Rig,borehole Drilling Rig,core Drilling Rig |
| Type | Core Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Dimension(L*W*H) | 8100*2300*3270mm |
| Product Name | DTH Drilling Rig, Borehole Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Crawler Drilling Rig, Hydraulic Drilling Machine |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power | 206KW |