| Product Name | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Rotary Drilling Machine |
| Application | Engineering Construction,Pile Foundation,Blasthole Drilling,Construction Works,Mining Project |
| Power Type | Diesel |
| Rotary Table Slewing Angle | 360° |
| Product Name | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Rotary Drilling Machine |
| Application | Engineering Construction,Pile Foundation,Blasthole Drilling,Construction Works,Mining Project |
| Power Type | Diesel |
| Engine Power | 110kw |
| Product Name | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Rotary Drilling Machine |
| Application | Engineering Construction,Pile Foundation,Blasthole Drilling,Construction Works,Mining Project |
| Power Type | Diesel |
| Engine Power | 110kw |
| Product Name | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Rotary Drilling Machine |
| Application | Engineering Construction,Pile Foundation,Blasthole Drilling,Construction Works,Mining Project |
| Power Type | Diesel |
| Rotary Table Slewing Angle | 360° |
| Product Name | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Rotary Drilling Machine |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Drilling Depth | 13m |
| Product Name | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Rotary Drilling Machine |
| Application | Engineering Construction,Pile Foundation,Blasthole Drilling,Construction Works,Mining Project |
| Power Type | Diesel |
| Working Pressure | 32Mpa |
| Product Name | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Rotary Drilling Machine |
| Application | Engineering Construction,Pile Foundation,Blasthole Drilling,Construction Works,Mining Project |
| Power Type | Diesel |
| Drilling Depth | 15m |
| Name | Small Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Product Name | Water Well Drilling Rig |
| Application | Water Well Drilling Rig Mobile Drilling Rig,drilling Well |
| Feature | Hydraulic Controlling,Light Weight High Drilling Efficiency |
| Usage | Water Well |
| Product Name | Water Well Drilling Rig, Water Well Drilling Machine |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Equipment |
| Application | Water Well Drilling Rig Mobile Drilling Rig,drilling Well |
| Feature | High Drilling Efficiency,Hydraulic Controlling,Portable |
| Engine | Diesel Engine |
| Product Name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Rig Machine |
| Power Type | Diesel |
| Drilling Depth | 120m |
| Drilling Diameter | 75-300mm |