| Product Name | Screw Air Compressor,Air Compressor Machine |
|---|---|
| Name | Diesel Screw Air Compressor |
| Power Source | Diesel |
| Motor Power | 41KW |
| Engine Brand | Xichai |
| Product Name | Screw Air Compressor,Air Compressor Machine |
|---|---|
| Name | Screw Air Compressor Machine |
| Rated Power | 153kw |
| Rated Speed | 2000/1400rpm |
| Oil-gas Tank Capacity | 30L |
| Product Name | Screw Air Compressor,Air Compressor Machine |
|---|---|
| Name | Screw Air Compressor Machine |
| Rated Power | 153kw |
| Rated Speed | 2000/1400rpm |
| Oil-gas Tank Capacity | 30L |
| Product Name | Piston Air Compressor |
|---|---|
| Name | Electric Air Compressor |
| Voltage | 220V/380V |
| Air Capacity | 0.55m3/min |
| Motor Power | 4kw/5hp |
| Product Name | Piston Air Compressor |
|---|---|
| Name | Electric Air Compressor |
| Voltage | 220V/380V |
| Air Capacity | 0.7 M3/min |
| Motor Power | 5.5kw/7.5hp |
| Product Name | Piston Air Compressor |
|---|---|
| Name | Electric Air Compressor |
| Voltage | 220V/380V |
| Air Capacity | 0.7 M3/min |
| Motor Power | 5.5kw/7.5hp |
| Product Name | Piston Air Compressor |
|---|---|
| Name | Electric Air Compressor |
| Voltage | 220V/380V |
| Air Capacity | 0.7 M3/min |
| Motor Power | 5.5kw/7.5hp |
| Product Name | Piston Air Compressor |
|---|---|
| Name | Electric Air Compressor |
| Voltage | 220V/380V |
| Air Capacity | 2.65m3/min |
| Motor Power | 15kw/20hp |
| Product Name | Piston Air Compressor |
|---|---|
| Name | Electric Air Compressor |
| Voltage | 220V/380V |
| Air Capacity | 2.65m3/min |
| Motor Power | 15kw/20hp |
| Product Name | Piston Air Compressor |
|---|---|
| Name | Electric Air Compressor |
| Voltage | 220V/380V |
| Air Capacity | 2.65m3/min |
| Motor Power | 15kw/20hp |