| Product Name | DTH Drilling Rig |
|---|---|
| Application | Mining Project,Coal,Ore,Water Well |
| Name | Bucket Drilling Rig |
| Feature | Hydraulic Controlling,Light Weight High Drilling Efficiency |
| Power Type | Electric |
| Product Name | Integrated Drilling Equipment |
|---|---|
| Name | Mining Drilling Rig,Hydraulic Drilling Rig,Borehole Drilling Rig |
| Power | 264kw |
| Power Type | Diesel |
| Feeding Force | 12 KN |
| Product Name | DTH Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Bucket Drilling Rig |
| Application | Mining Project,Coal,Ore,Water Well |
| Feature | Hydraulic Controlling,Light Weight High Drilling Efficiency |
| Motor Power | 5.5 Kw |
| Product Name | Jack Hammer |
|---|---|
| Name | Portable Pneumatic Rock Drill |
| Drilling Diameter | 34-42mm |
| Drilling Depth | 1-6m |
| Application | Mining ,blast Hole Drilling,metallurgy, Coal,railway, Transportation |
| Product Name | Pneumatic Rock Drill |
|---|---|
| Application | Mining ,concrete Breaking, Coal, |
| Length | 580mm |
| Working Pressure | 0.40-0.63 Mpa |
| Keyword | Air Breaker Hammer |
| Product Name | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Rotary Drilling Machine |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Drilling Depth | 13m |
| Product Name | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Rotary Drilling Machine |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Drilling Depth | 13m |
| Product Name | Jack Hammer |
|---|---|
| Name | Pneumatic Rock Drill |
| Keyword | Portable Rock Drilling Machine |
| Drilling Diameter | 34-56mm |
| Drilling Depth | 1-6m |
| Product Name | Jack Hammer |
|---|---|
| Name | Pneumatic Rock Drill |
| Keyword | Portable Rock Drilling Machine |
| Drilling Diameter | 34-56mm |
| Drilling Depth | 1-6m |
| Product Name | Jack Hammer |
|---|---|
| Name | Pneumatic Rock Drill |
| Keyword | Portable Rock Drilling Machine |
| Drilling Diameter | 34-56mm |
| Drilling Depth | 1-6m |