| Product Name | Rock Drill Machine |
|---|---|
| Name | Gasoline Rock Drill Machine |
| Drilling Depth | 6m |
| Drilling Diameter | 42mm |
| Application | Mining Project,Blasting Hole Drilling,Construction Works |
| Product Name | Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Rock Drilling Rig |
| Application | Mining Project,Coal,Ore,Water Well |
| Feature | Hydraulic Controlling,Light Weight High Drilling Efficiency |
| Drilling Diameter | 50-80mm |
| Product Name | Jack Hammer |
|---|---|
| Name | Pneumatic Rock Drill |
| Keyword | Portable Rock Drilling Machine |
| Drilling Diameter | 34-56mm |
| Drilling Depth | 1-6m |
| Product Name | Jack Hammer |
|---|---|
| Name | Pneumatic Rock Drill |
| Keyword | Pneumatic Rock Drill Machine |
| Drilling Diameter | 34-56mm |
| Drilling Depth | 1-6m |
| Product Name | Jack Hammer |
|---|---|
| Name | Pneumatic Rock Drill |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Feature | High Drilling Efficiency,Hydraulic Controlling,Portable |
| Application | Quarry, Mining, Road Construction,concrete Breaking |
| Product Name | Jack Hammer |
|---|---|
| Name | Pneumatic Rock Drill |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Feature | High Drilling Efficiency,Hydraulic Controlling,Portable |
| Application | Quarry, Mining, Road Construction,concrete Breaking |
| Product Name | Jack Hammer |
|---|---|
| Name | Pneumatic Rock Drill |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Feature | Light Weight, Portable,factory Price |
| Application | Quarry, Mining, Road Construction,concrete Breaking |
| Product Name | Jack Hammer |
|---|---|
| Name | Pneumatic Rock Drill |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Feature | Light Weight, Portable,factory Price |
| Application | Quarry, Mining, Road Construction,concrete Breaking |
| Product Name | Jack Hammer |
|---|---|
| Name | Portable Pneumatic Rock Drill |
| Drilling Diameter | 34-42mm |
| Drilling Depth | 1-6m |
| Application | Mining ,blast Hole Drilling,metallurgy, Coal,railway, Transportation |
| Product Name | Jack Hammer |
|---|---|
| Name | Portable Pneumatic Rock Drill |
| Drilling Diameter | 34-42mm |
| Drilling Depth | 1-6m |
| Application | Mining ,blast Hole Drilling,metallurgy, Coal,railway, Transportation |