| Name | Truck Mounted Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Product Name | Water Well Drilling Rig,water Well Drilling Rig For Sale |
| Application | Water Well Drilling Rig Mobile Drilling Rig,drilling Well |
| Feature | High Drilling Efficiency,Hydraulic Controlling,Multifunctional |
| Engine | Diesel Engine |
| Type | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Power Type | Electric |
| Power(w) | 73.5KW |
| Product Name | Dth Drilling Rig |
| Name | Crawler DTH Drilling Rig Machine |
| Name | Truck Mounted Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Product Name | Water Well Drilling Rig,water Well Drilling Rig For Sale |
| Application | Water Well Drilling Rig Mobile Drilling Rig,drilling Well |
| Feature | High Drilling Efficiency,Hydraulic Controlling,Multifunctional |
| Engine | Diesel Engine |
| Name | Truck Mounted Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Product Name | Water Well Drilling Rig,water Well Drilling Rig For Sale |
| Application | Water Well Drilling Rig Mobile Drilling Rig,drilling Well |
| Feature | High Drilling Efficiency,Hydraulic Controlling,Multifunctional |
| Engine | Diesel Engine |
| Type | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Drilling Diameter | 90-200mm |
| Drilling Depth | 50m |
| Power Type | Diesel,Electric,Air Motor |
| Power(w) | 73.KW |
| Type | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Power Type | Diesel |
| Power | 73.5KW |
| Product Name | Dth Drilling Rig |
| Application | Mining,quarry,drilling Blast Hole,mining And Construction |
| Type | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Power Type | Diesel,Electric,Air Motor |
| Power(w) | 73.5KW |
| Drilling Depth | 50m |
| Drilling Diameter | 90---200mm |
| Name | Truck Mounted Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Product Name | Water Well Drilling Rig, Borehole Drilling Machine /water Well Drilling Rig For Sale |
| Application | Water Well Drilling Rig Mobile Drilling Rig,drilling Well |
| Feature | High Drilling Efficiency,Hydraulic Controlling,Multifunctional |
| Power Type | Diesel |
| Product Name | Water Well Drilling Rig,Borehole Drilling Machine /water Well Drilling Rig For Sale |
|---|---|
| Name | Truck Mounted Water Well Drilling Rig,Reverse Circulation Drilling Rig |
| Power(w) | 132KW |
| Drilling Depth | 400m-1200m |
| Drilling Diameter | 105-305mm, 105-400mm, 105-550mm, 105-800mm |
| Mobility | Cylinder+Chain |
|---|---|
| Rotary Torque(Max. | 5000N.M |
| Lifting Force | 35KN |
| Rotary Torque(Max.) | 500N.m |
| Power | 73.5KW |