| Product Name | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Rotary Drilling Machine |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Drilling Depth | 13m |
| Product Name | Screw Air Compressor,Air Compressor Machine |
|---|---|
| Name | Diesel Screw Air Compressor |
| Feature | Hydraulic Controlling,Light Weight High Drilling Efficiency |
| Power Source | Diesel |
| Motor Power | 110KW |
| Product Name | Screw Air Compressor,Air Compressor Machine |
|---|---|
| Name | Rotary Screw Air Compressor |
| Cooling Method | Air Or Water Cooled |
| Diesel Engine | Yuchai |
| Motor Power | 191KW |
| Product Name | Air Compressor Machine |
|---|---|
| Type | Screw Air Compressor |
| Power Source | Diesel |
| Motor Power | 264kw |
| Cooling Method | Air Or Water Cooled |
| Product Name | Screw Air Compressor,Air Compressor Machine |
|---|---|
| Name | Diesel Screw Air Compressor |
| Power Source | Diesel |
| Application | Mining Project,Coal,Ore |
| Capacity | 5 M³/min-31m³/min |
| Product Name | Air Compressor Machine |
|---|---|
| Type | Screw Air Compressor |
| Engine Emission Standard | Stage III |
| Engine Brand | Yuchai |
| Motor Power | 191KW |
| Product Name | Air Compressor Machine |
|---|---|
| Type | Screw Air Compressor |
| Power Source | Diesel |
| Configuration | Portable |
| Cooling Method | Air Or Water Cooled |
| Product Name | Screw Air Compressor,Mining Air Compressor |
|---|---|
| Name | Air Compressor Machine |
| Motor Power | 194KW |
| Capacity | 18m3/min |
| Working Pressure | 17bar |
| Product Name | Screw Air Compressor,Mining Air Compressor |
|---|---|
| Name | Air Compressor Machine |
| Motor Power | 194KW |
| Capacity | 18m3/min |
| Working Pressure | 17bar |
| Product Name | Screw Air Compressor,Mining Air Compressor |
|---|---|
| Name | Air Compressor Machine |
| Motor Power | 194KW |
| Capacity | 18m3/min |
| Working Pressure | 17bar |