| Condition | New |
|---|---|
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Product Name | Water Well Drilling Rig,Well Water Drilling Equipment |
| Power(w) | 73KW |
| Engine | Yuchai |
| Type | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Power Type | Diesel |
| Power | 194kw |
| Product Name | Dth Drilling Rig |
| Name | Integrated Drilling Equipment |
| Product Name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Power Type | Diesel |
| Engine | Yuchai |
| Power(w) | 73KW |
| Drilling Depth | 200m |
| Product Name | Jumbo Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Underground Jumbo Drilling Rig |
| Application | Tunnel Drilling ,Rock Drilling, Mining Quarry |
| Feature | High Drilling Efficiency,Hydraulic Controlling |
| Engine | Weichai |
| Product Name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Rig Machine,Crawler Water Well Drilling Rig |
| Engine | Diesel Engine |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 60KW |
| Product Name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Truck Mounted Water Well Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 70KW /90KW /132KW |
| Drilling Depth | 400m |
| Product Name | Hydraulic Core Drilling Rig |
|---|---|
| Type | Core Drilling Rig |
| Usage | Water Well,Coal,water Well.core Sample |
| Name | Borehole Drilling Rig,water Well Drilling Machine,core Drilling Rig |
| Application | Coring Machine,Gelogical Prospecting |
| Product Name | Core Drilling Rig ,Core Drilling Machine,core Drilling Equipment |
|---|---|
| Type | Core Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 58KW |
| Drilling Depth | 500m |
| Product Name | Water Well Drilling Rig,Borehole Drilling Machine /water Well Drilling Rig For Sale |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Rig Machine,Crawler Water Well Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Engine | Yunnei |
| Power(w) | 76KW |
| Product Name | Core Drilling Rig ,core Drilling Machine |
|---|---|
| Type | Core Drilling Rig |
| Name | Soil Investigation Drilling Rig |
| Feature | Wireless Remote Control,High Drilling Efficiency,Hydraulic Controlling |
| Power Type | Diesel |