| Product Name | Hydraulic Core Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Core Drilling Machine |
| Application | Coring Machine,Gelogical Prospecting, |
| Power Type | Diesel |
| Drilling Depth | 180m |
| Product Name | Water Well Drilling Rig,Borehole Drilling Machine /water Well Drilling Rig For Sale |
|---|---|
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Engine | Diesel |
| Power(w) | 78kw |
| Drilling Depth | 300m |
| Product Name | Water Well Drilling Rig,Borehole Drilling Machine /water Well Drilling Rig For Sale |
|---|---|
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Engine | Diesel |
| Power(w) | 78kw |
| Drilling Depth | 300m |
| Product Name | Underground Jumbo Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Jumbo Drilling Rig |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Power(w) | 66kw |
| Drilling Diameter | 41-76mm |
| Product Name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Water Well Equipment |
| Power Type | Diesel |
| Engine | Yunnei |
| Power(w) | 76KW |
| Type | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Product Name | Water Well Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Engine | Yuchai |
| Power(w) | 73KW |
| Product Name | Hydraulic Core Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Core Drilling Machine |
| Application | Coring Machine,Gelogical Prospecting, |
| Power Type | Diesel |
| Drilling Depth | 600m |
| Type | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Dimension(L*W*H) | 6000*2380*2600mm |
| Weight | 6500kg |
| Hole Range | 90-200mm |
| Hole Depth Max | 50m |
| Product Name | DTH Drilling Rig,DTH Drilling Machine |
|---|---|
| Name | Integrated DTH Drilling Rig ,Crawler Drilling Rig |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power | 206KW |
| Product Name | Jack Hammer |
|---|---|
| Name | Pneumatic Rock Drill |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Feature | High Drilling Efficiency,Hydraulic Controlling |
| Application | Quarry, Mining, Road Construction,concrete Breaking |