| Machine Type | Drilling Tool |
|---|---|
| DRILL BIT | DRILL BIT |
| Product Name | DTH Hammer Drill Bit |
| Button Shape | Spherical/Ballistic/parabolic/sharp/falt Bottons |
| Bit Face | Center Drop/Flat/convex/concave/double Gauge Face Bits |
| Machine Type | Drilling Tool |
|---|---|
| DRILL BIT | DRILL BIT |
| Product Name | DTH Hammer Drill Bit |
| Button Shape | Spherical/Ballistic/parabolic/sharp/falt Bottons |
| Bit Face | Center Drop/Flat/convex/concave/double Gauge Face Bits |
| Machine Type | Drilling Tool |
|---|---|
| DRILL BIT | DRILL BIT |
| Product Name | DTH Hammer Drill Bit |
| Button Shape | Spherical/Ballistic/parabolic/sharp/falt Bottons |
| Bit Face | Center Drop/Flat/convex/concave/double Gauge Face Bits |
| Product Name | Screw Air Compressor |
|---|---|
| Name | Air Compressor Machine |
| Power Source | Diesel |
| Working Pressure | 22bar |
| Motor Power | 239kw |
| Product Name | Screw Air Compressor |
|---|---|
| Name | Air Compressor Machine, Diesel Air Compressor |
| Power Source | Diesel |
| Motor Power | 239kw |
| Air Consumption | 24m3/min |
| Product Name | Drill Rod,T38 T45 T51 R25 R32 Drill Pipe Thread Types Mining Drill Rod Price |
|---|---|
| Machine Type | Drilling Tool |
| Type | Drill Pipe,drill Rod |
| Application | Coal Mining,Quarry Drilling, Construction,Stone Drilling |
| Thread Type | R22, R25, R28, R32,R32, R38, T38, T45, T51, ST58, T60 |
| Product Name | Jack Hammer |
|---|---|
| Name | Portable Pneumatic Rock Drill |
| Drilling Diameter | 34-42mm |
| Drilling Depth | 1-6m |
| Application | Mining ,blast Hole Drilling,metallurgy, Coal,railway, Transportation |
| Product Name | Jack Hammer |
|---|---|
| Name | Portable Pneumatic Rock Drill |
| Drilling Diameter | 34-42mm |
| Drilling Depth | 1-6m |
| Application | Mining ,blast Hole Drilling,metallurgy, Coal,railway, Transportation |
| Product Name | Jack Hammer |
|---|---|
| Name | Portable Pneumatic Rock Drill |
| Drilling Diameter | 34-42mm |
| Drilling Depth | 1-6m |
| Application | Mining ,blast Hole Drilling,metallurgy, Coal,railway, Transportation |
| Product Name | Jack Hammer |
|---|---|
| Name | Portable Pneumatic Rock Drill |
| Drilling Diameter | 34-42mm |
| Drilling Depth | 1-6m |
| Application | Mining ,blast Hole Drilling,metallurgy, Coal,railway, Transportation |