| Product Name | Underground Jumbo Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Jumbo Drilling Rig |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Power(w) | 66kw |
| Drilling Diameter | 41-76mm |
| Product Name | Underground Jumbo Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Jumbo Drilling Rig |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Power(w) | 66kw |
| Drilling Diameter | 41-76mm |
| Product Name | Underground Jumbo Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Jumbo Drilling Rig |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Power(w) | 122KW/142KW |
| Drilling Diameter | 45-102mm, 45-64mm |
| Product Name | Underground Jumbo Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Jumbo Drilling Rig |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Power(w) | 66kw |
| Drilling Diameter | 41-76mm |
| Product Name | Jumbo Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Scaling Drilling Rig |
| Application | Tunnel |
| Feature | High Drilling Efficiency,Hydraulic Controlling |
| Engine | Yanmar |
| Product Name | Jumbo Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Scaling Drilling Rig |
| Application | Tunnel |
| Feature | High Drilling Efficiency,Hydraulic Controlling |
| Engine | Yanmar |
| Product Name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Truck Mounted Water Well Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 132KW/165KW |
| Drilling Depth | 500m |
| Product Name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Truck Mounted Water Well Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 132KW/165KW |
| Drilling Depth | 500m |
| Product Name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Truck Mounted Water Well Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 132KW/165KW |
| Drilling Depth | 600m |
| Product Name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Truck Mounted Water Well Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 132KW/165KW |
| Drilling Depth | 600m |