| Product Name | Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Rock Drilling Rig |
| Application | Mining Project,Coal,Ore,Water Well |
| Feature | Hydraulic Controlling,Light Weight High Drilling Efficiency |
| Drilling Diameter | 50-80mm |
| Product Name | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Rotary Drilling Machine |
| Application | Engineering Construction,Pile Foundation,Blasthole Drilling,Construction Works,Mining Project |
| Power Type | Diesel |
| Engine Power | 110kw |
| Product Name | Core Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Core Drilling Machine |
| Application | Gelogical Prospecting |
| Feature | High Drilling Efficiency,Hydraulic Controlling,High Performance |
| Power Type | Diesel |
| Product Name | Core Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Core Drilling Machine |
| Application | Gelogical Prospecting |
| Feature | Hydraulic Controlling,High Performance |
| Power Type | Diesel |
| Product Name | Core Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Core Drilling Machine |
| Application | Gelogical Prospecting |
| Feature | Hydraulic Controlling,High Performance |
| Power Type | Diesel |
| Product Name | Core Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Core Drilling Machine |
| Application | Gelogical Prospecting |
| Feature | High Drilling Efficiency,Hydraulic Controlling,Competitive Price |
| Power Type | Diesel |
| Product Name | Core Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Core Drilling Machine |
| Application | Gelogical Prospecting |
| Feature | High Drilling Efficiency,Hydraulic Controlling,Competitive Price |
| Power Type | Diesel |
| Product Name | Core Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Core Drilling Machine |
| Application | Gelogical Prospecting |
| Feature | High Drilling Efficiency,Hydraulic Controlling,Multifunctional |
| Power Type | Diesel |
| Product Name | Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Rock Drilling Rig |
| Application | Mining Project,Coal,Ore,Water Well |
| Feature | Hydraulic Controlling,Light Weight High Drilling Efficiency |
| Drilling Diameter | 50-80mm |
| Product Name | Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Rock Drilling Rig |
| Application | Mining Project,Coal,Ore,Water Well |
| Feature | Hydraulic Controlling,Light Weight High Drilling Efficiency |
| Drilling Diameter | 50-80mm |