| Product Name | Screw Air Compressor,Air Compressor Machine |
|---|---|
| Name | Screw Air Compressor Machine |
| Power Source | Diesel |
| Motor Power | 294KW |
| Working Pressure | 25bar |
| Product Name | Screw Air Compressor |
|---|---|
| Name | Water Well Air Compressor Machine |
| Power Source | Diesel |
| Motor Power | 294KW |
| Working Pressure | 25bar |
| Product Name | Drilling Rig |
|---|---|
| Name | DTH Drilling Rig /Horizontal Directional Drilling Machine |
| Motor Rate | 15kw |
| Air Consumption | 9-12m/min |
| Hole Diameter | 90-160mm |
| Product Name | Air Compressor Machine |
|---|---|
| Type | Screw Air Compressor |
| Power Source | Diesel |
| Motor Power | 264kw |
| Configuration | Portable |
| Product Name | Air Compressor Machine |
|---|---|
| Type | Screw Air Compressor |
| Power Source | Diesel |
| Motor Power | 264kw |
| Cooling Method | Air Or Water Cooled |
| Product Name | Screw Air Compressor Machine |
|---|---|
| Name | Mining Screw Air Compressor |
| Power Source | Diesel |
| Motor Power | 294KW |
| Working Pressure | 25bar |
| Product Name | Air Compressor Machine |
|---|---|
| Type | Screw Air Compressor |
| Name | Diesel Screw Air Compressor |
| Power Source | Diesel |
| Motor Power | 264kw |
| Product Name | Air Compressor Machine |
|---|---|
| Type | Screw Air Compressor |
| Name | Diesel Screw Air Compressor |
| Power Source | Diesel |
| Motor Power | 264kw |
| Product Name | Air Compressor Machine |
|---|---|
| Type | Screw Air Compressor |
| Power Source | Diesel |
| Motor Power | 264kw |
| Cooling Method | Air Or Water Cooled |
| Product Name | Air Compressor Machine |
|---|---|
| Type | Screw Air Compressor |
| Power Source | Diesel |
| Motor Power | 264kw |
| Cooling Method | Air Or Water Cooled |