| Type | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Drill Pipe Dia | 76mm |
| Drill Pipe Length | 3m |
| Engine | Yuchai |
| Power Type | Diesel,Electric,Air Motor |
| Product Name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Rig Machine |
| Application | Water Well Drilling Rig Mobile Drilling Rig,drilling Well |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 16.2KW |
| Type | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Engine | Yuchai |
| Power Type | Diesel,Electric,Air Motor |
| After-sales Service Provided | Online Support |
| Weight | 4500kg |
| Type | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Usage | Ore |
| Drill Pipe Dia | 64/76mm |
| Drill Pipe Length | 3m |
| Engine | Yuchai |
| Rotate Speed | 0-160r/min |
|---|---|
| Lifting Force | 50KN |
| Rotational Torque(Max) | 5500N.m |
| Working Pressure(bar) | 1.0-2.0Mpa |
| Air Consumption | 11-21m3/min |
| Type | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Power Type | Diesel |
| Power | 194kW |
| Product Name | DTH Drilling Rig |
| Name | Blast Hole Drilling Machine |
| Product Name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Equipment |
| Application | Water Well Drilling Rig Mobile Drilling Rig,drilling Well |
| Engine | Diesel Engine |
| Power Type | Diesel |
| Product Name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Trailer Mounted Water Well Drilling Rig |
| Application | Water Well Drilling Rig Mobile Drilling Rig,drilling Well |
| Engine | Diesel Engine |
| Power Type | Diesel |
| Product Name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Trailer Mounted Water Well Drilling Rig |
| Application | Water Well Drilling Rig Mobile Drilling Rig,drilling Well |
| Power Type | Diesel |
| Engine | Diesel Engine |
| Name | Trailer Mounted Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Product Name | Water Well Drilling Rig |
| Feature | High Drilling Efficiency,Hydraulic Controlling,Multifunctional |
| Application | Water Well Drilling Rig Mobile Drilling Rig,drilling Well |
| Engine | Diesel Engine |