| Product Name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Machine,Water Well Drilling Equipment |
| Application | Water Well Drilling Rig Mobile Drilling Rig,drilling Well |
| Feature | Hydraulic Controlling,Light Weight High Drilling Efficiency |
| Engine | Diesel Engine |
| Product Name | DTH Drilling Rig Machine |
|---|---|
| Name | Integrated Drilling Equipment |
| Power Type | Diesel |
| Power | 194KW |
| Drilling Depth | Max.30m |
| Product Name | DTH Drilling Rig Machine |
|---|---|
| Name | Integrated Drilling Equipment |
| Power Type | Diesel |
| Power | 194KW |
| Drilling Depth | Max.30m |
| Product Name | DTH Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Mining Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Engine | Yuchai |
| Drilling Depth | 20m |
| Product Name | DTH Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Mining Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Engine | Yuchai |
| Drilling Depth | 20m |
| Type | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Power Type | Diesel |
| Power | 194KW |
| Drilling Depth | Max.30m |
| Drilling Diameter | 90-138mm |
| Type | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Power Type | Diesel |
| Power | 194KW |
| Drilling Depth | Max.30m |
| Drilling Diameter | 90-138mm |
| Type | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Power Type | Diesel |
| Power | 194KW |
| Drilling Depth | Max.30m |
| Drilling Diameter | 90-138mm |
| Product Name | Water Well Drilling Rig,Borehole Drilling Machine /water Well Drilling Rig For Sale |
|---|---|
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Engine | Diesel |
| Power(w) | 78kw |
| Drilling Depth | 300m |
| Type | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Drill Pipe Dia | 64mm |
| Drill Pipe Length | 3m |
| Engine | Yuchai |
| Power Type | Diesel,Electric,Air Motor |