| Product Name | Screw Air Compressor,Mining Air Compressor |
|---|---|
| Name | Air Compressor Machine |
| Motor Power | 194KW |
| Capacity | 18m3/min |
| Working Pressure | 17bar |
| Product Name | Screw Air Compressor,Mining Air Compressor |
|---|---|
| Name | Air Compressor Machine |
| Motor Power | 194KW |
| Capacity | 18m3/min |
| Working Pressure | 17bar |
| Product Name | Screw Air Compressor,Mining Air Compressor |
|---|---|
| Name | Air Compressor Machine |
| Motor Power | 194KW |
| Capacity | 18m3/min |
| Working Pressure | 17bar |
| Product Name | Screw Air Compressor,Mining Air Compressor |
|---|---|
| Name | Air Compressor Machine |
| Motor Power | 194KW |
| Capacity | 18m3/min |
| Working Pressure | 17bar |
| Product Name | Screw Air Compressor,Mining Air Compressor |
|---|---|
| Name | Air Compressor Machine |
| Motor Power | 194KW |
| Capacity | 18m3/min |
| Working Pressure | 17bar |
| Product Name | Screw Air Compressor,Mining Air Compressor |
|---|---|
| Name | Air Compressor Machine |
| Motor Power | 194KW |
| Capacity | 18m3/min |
| Working Pressure | 17bar |
| Product Name | Screw Air Compressor |
|---|---|
| Name | Water Well Air Compressor Machine |
| Cooling Method | Both Air/Water Cooling Available |
| Application | Water Well |
| Engine Brand | Yuchai |
| Product Name | Screw Air Compressor,Air Compressor Machine |
|---|---|
| Type | Screw Air Compressor |
| Power Source | Diesel |
| Feature | High Drilling Efficiency,Competitive Price |
| Motor Power | 221KW |
| Product Name | Concrete Shotcrete Machine |
|---|---|
| Application | Spraying Concrete,Tunnel Engineering Construction |
| Name | Jumbo Drilling Rig |
| Electrical Motor Power 37/45KW(High Altitude) | 37/45KW(High Altitude) |
| Diesel Engine Power | 59KW |
| Product Name | Screw Air Compressor |
|---|---|
| Name | Water Well Air Compressor Machine |
| Cooling Method | Both Air/Water Cooling Available |
| Application | Water Well |
| Engine Brand | Yuchai |