| Product Name | Air Compressor Machine |
|---|---|
| Type | Screw |
| Engine Brand | Yanmar / Yuchai |
| Power | 35.9KW/36.8KW |
| Pressure | 8bar |
| Product Name | Air Compressor Machine |
|---|---|
| Type | Screw |
| Engine Brand | Yanmar / Yuchai |
| Power | 35.9KW/36.8KW |
| Pressure | 8bar |
| Product Name | Air Compressor Machine |
|---|---|
| Type | Screw |
| Engine Brand | Yanmar / Yuchai |
| Power | 35.9KW/36.8KW |
| Pressure | 8bar |
| Product Name | Screw Air Compressor,Air Compressor Machine |
|---|---|
| Name | Diesel Screw Air Compressor |
| Power Source | Diesel |
| Working Pressure | 25 Bar |
| Air End | Two Stage Compressior |
| Product Name | Screw Air Compressor,Air Compressor Machine |
|---|---|
| Name | Diesel Screw Air Compressor |
| Power Source | Diesel |
| Working Pressure | 25 Bar |
| Air End | Two Stage Compressior |
| Product Name | Screw Air Compressor,Air Compressor Machine |
|---|---|
| Name | Diesel Screw Air Compressor |
| Power Source | Diesel |
| Application | Mining Project,Coal,Ore |
| Capacity | 5 M³/min-31m³/min |
| Product Name | Screw Air Compressor,Air Compressor Machine |
|---|---|
| Name | Diesel Screw Air Compressor |
| Power Source | Diesel |
| Application | Mining Project,Coal,Ore |
| Capacity | 5 M³/min-31m³/min |
| Product Name | Screw Air Compressor,Air Compressor Machine |
|---|---|
| Name | Diesel Screw Air Compressor |
| Power Source | Diesel |
| Application | Mining Project,Coal,Ore |
| Capacity | 5 M³/min-31m³/min |
| Product Name | Screw Air Compressor |
|---|---|
| Name | High Pressure Screw Air Compressor |
| Type | Screw |
| Power Source | Diesel |
| Motor Power | 154KW |
| Product Name | Pile Driver Machine |
|---|---|
| Name | Hydraulic Pile Driver |
| Rotation Angle | 360Degree |
| Power Type | Diesel |
| Diesel Engine Power | 70KW |