| Name | Water Well Drilling Rig Machine |
|---|---|
| Product Name | Water Well Drilling Rig,Borehole Drilling Machine /water Well Drilling Rig For Sale |
| Engine | Yunnei |
| Power(w) | 73KW |
| Drilling Depth | 260m |
| Type | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Engine | Yuchai |
| Rock Hardness | F=6-20 |
| Power Type | Diesel,Electric,Air Motor |
| Usage | Ore |
| Type | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Power Type | Diesel |
| Rotary Torque | 7000N.m |
| Power(w) | 78KW |
| Product Name | Drilling Machine |
| Product Name | Water Well Drilling Rig, Water Well Drilling Machine |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Equipment |
| Power Type | Diesel |
| Engine | Yunnei |
| Power(w) | 60KW |
| Product Name | Crawler Drilling Rig ,Drilling Machine |
|---|---|
| Name | DTH Drilling Rig,Integrated Drilling Equipment |
| Power | 264kw |
| Power Type | Diesel |
| Drilling Depth | 28m |
| Product Name | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Rotary Drilling Machine |
| Application | Engineering Construction,Pile Foundation,Blasthole Drilling,Construction Works,Mining Project |
| Power Type | Diesel |
| Rotary Table Slewing Angle | 360° |
| Type | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Usage | Ore |
| Power(w) | 74KW |
| Drilling Depth | 50m |
| Drilling Diameter | 90-152mm |
| Product Name | Water Well Drilling Rig, Crawler Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Machine |
| Application | Water Well Drilling Rig ,agricultural Irrigation Wells |
| Feature | Hydraulic Controlling,Light Weight High Drilling Efficiency |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Product Name | Water Well Drilling Rig, Water Well Drilling Machine |
|---|---|
| Name | Deep Well Drilling Rig Equipment |
| Application | Water Well Drilling Rig Mobile Drilling Rig,drilling Well |
| Feature | High Drilling Efficiency,Hydraulic Controlling,Portable |
| Engine | Diesel Engine |
| Product Name | Water Well Drilling Rig,Borehole Drilling Machine /water Well Drilling Rig For Sale |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Machine |
| Application | Water Well Drilling Rig Mobile Drilling Rig,drilling Well |
| Feature | High Drilling Efficiency,Hydraulic Controlling,Competitive Price |
| Engine | Diesel Engine |