| Product Name | Top Hammer Drilling Rig,Crawler Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Mining Drilling Rig,Hydraulic Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 60kw At 2200rpm |
| Drilling Diameter | 40-100mm |
| Product Name | Core Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Core Drilling Machine |
| Application | Gelogical Prospecting |
| Feature | Hydraulic Controlling,High Performance |
| Engine | Yuchai |
| Product Name | Core Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Core Drilling Machine |
| Application | Gelogical Prospecting |
| Feature | High Drilling Efficiency,Hydraulic Controlling,Competitive Price |
| Power Type | Diesel |
| Product Name | Core Drilling Rig ,core Drilling Machine |
|---|---|
| Type | Core Drilling Rig |
| Name | Core Sampleing Drilling Machine |
| Feature | Wireless Remote Control,High Drilling Efficiency,Portable |
| Power Type | Diesel |
| Product Name | Core Drilling Rig ,Core Sampling Drilling Rig |
|---|---|
| Type | Core Drilling Rig |
| Name | Soil Testing Drilling Machine |
| Feature | Wireless Remote Control,High Drilling Efficiency,Competitive Price |
| Power Type | Diesel |
| Product Name | Core Drilling Rig ,core Drilling Machine |
|---|---|
| Type | Core Drilling Rig |
| Name | Soil Testing Drilling Rig,Core Sampling Drilling Rig |
| Feature | Wireless Remote Control,High Drilling Efficiency,Portable |
| Power Type | Diesel |
| Product Name | Water Well Drilling Rig, Water Well Drilling Machine |
|---|---|
| Name | Deep Well Drilling Rig Equipment |
| Application | Water Well Drilling Rig Mobile Drilling Rig,drilling Well |
| Feature | High Drilling Efficiency,Hydraulic Controlling,Portable |
| Engine | Diesel Engine |
| Product Name | Drilling Rig/Crawler Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Integrated Drilling Equipment |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power | 316KW |
| Product Name | Drilling Rig/Crawler Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Integrated Drilling Equipment |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power | 316KW |
| Product Name | Crawler Drilling Rig ,Drilling Machine |
|---|---|
| Name | DTH Drilling Rig,Integrated Drilling Equipment |
| Power | 264kw |
| Power Type | Diesel |
| Drilling Depth | 28m |