| Product Name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Water Well Equipment |
| Power Type | Diesel |
| Engine | Yuchai |
| Power(w) | 95KW |
| Product Name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Water Well Equipment |
| Power Type | Diesel |
| Engine | Yuchai |
| Power(w) | 91KW |
| Type | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Product Name | Water Well Drilling Rig,Well Water Drilling Equipment |
| Power Type | Diesel |
| Engine | Yuchai |
| Power(w) | 73KW |
| Product Name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Equipment |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 85KW |
| Drilling Depth | 300m |
| Product Name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Application | Water Well Drilling Rig Mobile Drilling Rig,drilling Well |
| Feature | High Drilling Efficiency,Hydraulic Controlling,Multifunctional |
| Power(w) | 132KW |
| Power Type | Diesel |
| Type | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Product Name | Water Well Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Engine | Yuchai |
| Power(w) | 73KW |
| Name | Trailer Mounted Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Product Name | Water Well Drilling Rig |
| Feature | High Drilling Efficiency,Hydraulic Controlling,Multifunctional |
| Application | Water Well Drilling Rig Mobile Drilling Rig,drilling Well |
| Engine | Diesel Engine |
| Product Name | DTH Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Mining Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Engine | Yuchai |
| Drilling Depth | 20m |
| Type | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Power Type | Diesel |
| Power | 194KW |
| Drilling Depth | Max.30m |
| Drilling Diameter | 90-138mm |
| Product Name | Dth Drilling Rig,Crawler Drilling Rig |
|---|---|
| Engine | Yuchai |
| Power(w) | 92KW |
| Power Type | Diesel |
| Drilling Depth | 50m |