| Product Name | DTH Drilling Rig,DTH Drilling Machine |
|---|---|
| Name | Integrated DTH Drilling Rig ,Crawler Drilling Rig |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power | 206KW |
| Product Name | DTH Drilling Rig |
|---|---|
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power | 194kw |
| Drilling Depth | Max.30m |
| Product Name | DTH Drilling Rig |
|---|---|
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power | 194kw |
| Drilling Depth | Max.30m |
| Product Name | DTH Drilling Rig |
|---|---|
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power | 168kw(2200r/min) |
| Drilling Depth | Max.150m |
| Product Name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Application | Water Well Drilling Rig Mobile Drilling Rig,drilling Well |
| Feature | High Drilling Efficiency,Hydraulic Controlling,Multifunctional |
| Power(w) | 194KW |
| Power Type | Diesel |
| Name | Water Well Drilling Machine,Hydraulic Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Product Name | Water Well Drilling Rig/water Well Drilling Rig For Sale |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Feature | High Drilling Efficiency,Hydraulic Controlling,Portable |
| Power(w) | 118KW |
| Type | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Power Type | Diesel |
| Supporting Power | Yuchai |
| Power(w) | 78KW |
| Drilling Depth | 10m |
| Product Name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Rig Machine |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 70KW |
| Engine | Yuchai |
| Product Name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Rig Machine |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 70KW |
| Engine | Yuchai |
| Type | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Power Type | Diesel |
| Power | 194KW |
| Drilling Depth | Max.30m |
| Drilling Diameter | 90-138mm |