| Product Name | Rock Drill Machine |
|---|---|
| Name | Gasoline Rock Drill Machine |
| Drilling Depth | 6m |
| Drilling Diameter | 42mm |
| Application | Mining Project,Blasting Hole Drilling,Construction Works |
| Product Name | Screw Air Compressor |
|---|---|
| Name | Water Well Air Compressor Machine |
| Power Source | Diesel |
| Motor Power | 294KW |
| Working Pressure | 25bar |
| Product Name | Screw Air Compressor |
|---|---|
| Name | High Pressure Screw Air Compressor |
| Power Source | Diesel |
| Motor Power | 294KW |
| Working Pressure | 25bar |
| Product Name | Core Drilling Rig ,core Drilling Machine |
|---|---|
| Name | Borehole Drilling Rig,water Well Drilling Machine,core Drilling Rig |
| Type | Core Drilling Rig |
| Keyword | Reverse Circulation Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Product Name | Jack Hammer |
|---|---|
| Name | Pneumatic Rock Drill |
| Keyword | Portable Rock Drilling Machine |
| Drilling Diameter | 34-56mm |
| Drilling Depth | 1-6m |
| Product Name | Jack Hammer |
|---|---|
| Name | Pneumatic Rock Drill |
| Keyword | Portable Rock Drilling Machine |
| Drilling Diameter | 34-56mm |
| Drilling Depth | 1-6m |
| Product Name | Pile Driver,Solar Pile Driver,Pile Driver Machine |
|---|---|
| Name | Pile Driving Equipment ,Hydraulic Pile Driver,Pile Driving Rig |
| Application | Solar Photovoltaic Engineering Construction,Foundation Construction |
| Feature | High Drilling Efficiency,Hydraulic Controlling,Competitive Price |
| Engine Power | 78kw |
| Product Name | Pile Driver,Pile Driver Machine ,Solar Pile Driver |
|---|---|
| Name | Photovoltaic Pile Driver,Hydraulic Pile Driver |
| Application | Solar Photovoltaic Engineering Construction,Foundation Construction |
| Feature | High Drilling Efficiency,Hydraulic Controlling,Multifunctional |
| Power Type | Diesel |
| Product Name | Screw Air Compressor,Air Compressor Machine |
|---|---|
| Name | Screw Air Compressor Machine |
| Power Source | Diesel |
| Motor Power | 294KW |
| Working Pressure | 25bar |
| Product Name | Screw Air Compressor,Air Compressor Machine |
|---|---|
| Name | High Pressure Screw Air Compressor |
| Power Source | Diesel |
| Motor Power | 294KW |
| Working Pressure | 25bar |