| Product Name | Drilling Rig |
|---|---|
| Name | DTH Drilling Rig /Horizontal Directional Drilling Machine |
| Motor Rate | 15kw |
| Air Consumption | 9-12m/min |
| Hole Diameter | 90-160mm |
| Product Name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Rig Machine,Crawler Water Well Drilling Rig |
| Engine | Diesel Engine |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 263KW |
| Product Name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Application | Water Well Drilling Rig Mobile Drilling Rig,drilling Well |
| Power Type | Diesel |
| Engine | Diesel Power |
| Power(w) | 85KW |
| Product Name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Application | Water Well Drilling Rig Mobile Drilling Rig,drilling Well |
| Feature | High Drilling Efficiency,Hydraulic Controlling,Competitive Price |
| Power Type | Diesel |
| Engine | Diesel Power |
| Product Name | Core Drilling Rig ,core Drilling Machine |
|---|---|
| Name | Core Sample Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 92KW |
| Drilling Depth | 700m |
| Product Name | Core Drilling Rig Machine |
|---|---|
| Name | Diamond Core Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 92KW |
| Drilling Depth | 700m |
| Product Name | Core Drilling Rig Machine,hydraulic Core Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Geological Core Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 92KW |
| Drilling Depth | 700m |
| Product Name | Core Drilling Rig Machine,hydraulic Core Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Geological Core Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 92KW |
| Drilling Depth | 700m |
| Product Name | Core Drilling Rig ,Hydraulic Drilling Machine |
|---|---|
| Name | Core Sampling Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 92KW |
| Drilling Depth | 700m |
| Product Name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Name | 200m Pneumatic Tractor Mounted Water Well Drilling Rig Machine Price |
| Engine | Diesel Engine |
| Power(w) | Yunnei 65KW /Quanchai 76KW |