| Product Name | Underground Jumbo Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Jumbo Drilling Rig |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Power(w) | 66kw |
| Drilling Diameter | 41-76mm |
| Product Name | Tricone Drill Bit |
|---|---|
| Type | Drill Bit |
| Machine Type | Drilling Tool |
| Name | Tricone Roller Bit |
| Use | Well Drilling,Ore Mining,oil,Coal Mining / Pcd Impregnated Diamond Exploration PDC Bits |
| Product Name | Tricone Drill Bit |
|---|---|
| Type | Drill Bit |
| Machine Type | Drilling Tool |
| Name | Tricone Roller Bit |
| Use | Well Drilling,Ore Mining,oil,Coal Mining / Pcd Impregnated Diamond Exploration PDC Bits |
| Product Name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Truck Mounted Water Well Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 70KW /90KW /132KW |
| Drilling Depth | 300m |
| Product Name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Truck Mounted Water Well Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 70KW /90KW /132KW |
| Drilling Depth | 400m |
| Product Name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Truck Mounted Water Well Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 132KW/165KW |
| Drilling Depth | 500m |
| Product Name | Water Well Drilling Rig,300m Borehole Drilling Machine /water Well Drilling Rig For Sale |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Rig Machine ,Crawler Water Well Drilling Rig |
| Feature | High Drilling Efficiency,Hydraulic Controlling,Multifunctional |
| Application | Water Well Drilling Rig,agricultural Irrigation Wells |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Product Name | Water Well Drilling Rig, Borehole Drilling Machine /water Well Drilling Rig For Sale |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Rig Machine,Crawler Water Well Drilling Rig |
| Application | Water Well Drilling Rig ,agricultural Irrigation Wells |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Product Name | Water Well Drilling Rig, Crawler Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Rig Machine |
| Application | Water Well Drilling Rig ,agricultural Irrigation Wells |
| Feature | High Drilling Efficiency,Hydraulic Controlling,Multifunctional |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Product Name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Truck Mounted Water Well Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 132KW/165KW |
| Drilling Depth | 600m |