| Product Name | Water Well Drilling Rig, Water Well Drilling Machine |
|---|---|
| Name | Crawler Water Well Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Engine | Yunnei |
| Power(w) | 76KW |
| Name | Water Well Drilling Rig Machine |
|---|---|
| Product Name | Water Well Drilling Rig,Borehole Drilling Machine /water Well Drilling Rig For Sale |
| Engine | Yunnei |
| Power(w) | 73KW |
| Drilling Depth | 260m |
| Name | Water Well Drilling Rig Machine |
|---|---|
| Product Name | Water Well Drilling Rig,Borehole Drilling Machine /water Well Drilling Rig For Sale |
| Engine | Yunnei |
| Power(w) | 73KW |
| Drilling Depth | 260m |
| Name | Water Well Drilling Rig Machine |
|---|---|
| Product Name | Water Well Drilling Rig,Borehole Drilling Machine /water Well Drilling Rig For Sale |
| Engine | Yunnei |
| Power(w) | 73KW |
| Drilling Depth | 260m |
| Product Name | Air Compressor Machine |
|---|---|
| Type | Screw Air Compressor |
| Power Source | Diesel |
| Configuration | Portable |
| Cooling Method | Air Or Water Cooled |
| Product Name | Screw Air Compressor |
|---|---|
| Name | Air Compressor Machine |
| Type | Screw |
| Power Source | Diesel |
| Configuration | Portable |
| Product Name | Screw Air Compressor |
|---|---|
| Name | Air Compressor Machine |
| Type | Screw |
| Power Source | Diesel |
| Configuration | Portable |
| Product Name | Screw Air Compressor,Mining Air Compressor |
|---|---|
| Name | Air Compressor Machine |
| Type | Screw |
| Power Source | Diesel |
| Configuration | Portable |
| Product Name | Screw Air Compressor,Mining Air Compressor |
|---|---|
| Name | Air Compressor Machine |
| Type | Screw |
| Power Source | Diesel |
| Configuration | Portable |
| Product Name | Water Well Drilling Rig,Borehole Drilling Machine /water Well Drilling Rig For Sale |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Machine,Water Well Drilling Equipment |
| Power(w) | 85KW |
| Power Type | Diesel |
| Drilling Depth | 300m |