| Product Name | Screw Air Compressor |
|---|---|
| Name | Air Compressor Machine |
| Power Source | Diesel |
| Working Pressure | 22bar |
| Motor Power | 239kw |
| Product Name | Screw Air Compressor |
|---|---|
| Name | Air Compressor Machine, Diesel Air Compressor |
| Power Source | Diesel |
| Motor Power | 239kw |
| Air Consumption | 24m3/min |
| Product Name | Screw Air Compressor |
|---|---|
| Name | Air Compressor Machine, Diesel Air Compressor |
| Power Source | Diesel |
| Motor Power | 239kw |
| Air Consumption | 24m3/min |
| Product Name | Screw Air Compressor |
|---|---|
| Name | Air Compressor Machine, Portable Air Compressor |
| Power Source | Diesel |
| Motor Power | 239kw |
| Air Consumption | 24m3/min |
| Product Name | Screw Air Compressor |
|---|---|
| Name | Air Compressor Machine, Portable Air Compressor |
| Power Source | Diesel |
| Motor Power | 239kw |
| Air Consumption | 24m3/min |
| Product Name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Small Water Well Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Drilling Depth | 120m |
| Drilling Diameter | 75-300mm |
| Product Name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Trailer Mounted Water Well Drilling Rigs |
| Power Type | Diesel |
| Drilling Depth | 120m |
| Drilling Diameter | 75-300mm |
| Product Name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Hydraulic Water Well Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Drilling Depth | 120m |
| Drilling Diameter | 75-300mm |
| Product Name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Rig Machine |
| Power Type | Diesel |
| Drilling Depth | 120m |
| Drilling Diameter | 75-300mm |
| Product Name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Rig Machine |
| Power Type | Diesel |
| Drilling Depth | 120m |
| Drilling Diameter | 75-300mm |