| Product Name | Industrial Air Compressor |
|---|---|
| Name | Piston Air Compressor |
| Power Source | Diesel |
| Motor Power | 18.5kw/25hp |
| Air Delivery | 3.2m3/min |
| Product Name | Industrial Air Compressor |
|---|---|
| Name | Piston Air Compressor |
| Power Source | Diesel |
| Motor Power | 18.5kw/25hp |
| Air Delivery | 3.2m3/min |
| Product Name | Screw Air Compressor,Air Compressor Machine |
|---|---|
| Name | Screw Air Compressor Machine |
| Rated Power | 153kw |
| Rated Speed | 2000/1400rpm |
| Oil-gas Tank Capacity | 30L |
| Product Name | Screw Air Compressor,Air Compressor Machine |
|---|---|
| Name | Screw Air Compressor Machine |
| Rated Power | 153kw |
| Rated Speed | 2000/1400rpm |
| Oil-gas Tank Capacity | 30L |
| Product Name | Screw Air Compressor,Air Compressor Machine |
|---|---|
| Name | Screw Air Compressor Machine |
| Rated Power | 153kw |
| Rated Speed | 2000/1400rpm |
| Oil-gas Tank Capacity | 30L |
| Product Name | Water Wells Drilling Rigs |
|---|---|
| Power(w) | 92KW |
| Air Consumption | 18-36m³/min |
| Application | Water Well Drilling |
| Name | Water Well Drilling Rig,Portable Pneumatic Drilling Rig |
| Product Name | Air Compressor Machine |
|---|---|
| Type | Screw |
| Engine Brand | Yanmar / Yuchai |
| Power | 35.9KW/36.8KW |
| Pressure | 8bar |
| Product Name | Air Compressor Machine |
|---|---|
| Type | Screw |
| Engine Brand | Yanmar / Yuchai |
| Power | 35.9KW/36.8KW |
| Pressure | 8bar |
| Product Name | Air Compressor Machine |
|---|---|
| Type | Screw |
| Engine Brand | Yanmar / Yuchai |
| Power | 35.9KW/36.8KW |
| Pressure | 8bar |
| Product Name | Air Compressor Machine |
|---|---|
| Type | Screw |
| Engine Brand | Yanmar / Yuchai |
| Power | 35.9KW/36.8KW |
| Pressure | 8bar |