| Product Name | Rock Drill Machine |
|---|---|
| Name | Gasoline Rock Drill Machine |
| Drilling Depth | 6m |
| Drilling Diameter | 42mm |
| Application | Mining Project,Blasting Hole Drilling,Construction Works |
| Product Name | Rock Drill Machine |
|---|---|
| Name | Gasoline Rock Drill Machine |
| Drilling Depth | 6m |
| Drilling Diameter | 42mm |
| Application | Mining Project,Blasting Hole Drilling,Construction Works |
| Product Name | Rock Drill Machine |
|---|---|
| Name | Gasoline Rock Drill Machine |
| Drilling Depth | 6m |
| Drilling Diameter | 42mm |
| Application | Mining Project,Blasting Hole Drilling,Construction Works |
| Product Name | Rock Drill Machine |
|---|---|
| Name | Gasoline Rock Drill Machine |
| Drilling Depth | 6m |
| Drilling Diameter | 42mm |
| Application | Mining Project,Blasting Hole Drilling,Construction Works |
| Product Name | Rock Drill Machine |
|---|---|
| Name | Gasoline Rock Drill Machine |
| Drilling Depth | 6m |
| Drilling Diameter | 42mm |
| Application | Mining Project,Blasting Hole Drilling,Construction Works |
| Product Name | Rock Drill Machine |
|---|---|
| Name | Gasoline Rock Drill Machine |
| Drilling Depth | 6m |
| Drilling Diameter | 42mm |
| Application | Mining Project,Blasting Hole Drilling,Construction Works |
| Product Name | Rock Drill Machine |
|---|---|
| Name | Gasoline Rock Drill Machine |
| Drilling Depth | 6m |
| Drilling Diameter | 42mm |
| Application | Mining Project,Blasting Hole Drilling,Construction Works |
| Product Name | Screw Air Compressor |
|---|---|
| Name | Air Compressor Machine |
| Power Source | Diesel |
| Configuration | Stationary |
| Motor Power | 239kw |
| Product Name | Screw Air Compressor |
|---|---|
| Name | Air Compressor Machine |
| Power Source | Diesel |
| Configuration | Stationary |
| Motor Power | 239kw |
| Product Name | Screw Air Compressor |
|---|---|
| Name | Air Compressor Machine |
| Power Source | Diesel |
| Configuration | Stationary |
| Motor Power | 239kw |