| Product Name | Screw Air Compressor,Air Compressor Machine |
|---|---|
| Name | Screw Air Compressor Machine |
| Rated Power | 153kw |
| Rated Speed | 2000/1400rpm |
| Oil-gas Tank Capacity | 30L |
| Product Name | Screw Air Compressor,Air Compressor Machine |
|---|---|
| Name | Screw Air Compressor Machine |
| Rated Power | 153kw |
| Rated Speed | 2000/1400rpm |
| Oil-gas Tank Capacity | 30L |
| Product Name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Truck Mounted Water Well Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 70KW /90KW /132KW |
| Drilling Depth | 300m |
| Product Name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Truck Mounted Water Well Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 70KW /90KW /132KW |
| Drilling Depth | 300m |
| Product Name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Truck Mounted Water Well Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 70KW /90KW /132KW |
| Drilling Depth | 300m |
| Product Name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Truck Mounted Water Well Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 70KW /90KW /132KW |
| Drilling Depth | 300m |