| Product Name | Pile Driver Machine |
|---|---|
| Name | Screw Pile Driver,Photovoltaic Pile Driver |
| Rotation Angle | 360Degree |
| Power Type | Diesel |
| Diesel Engine Power | 70KW |
| Product Name | Screw Air Compressor,Mining Air Compressor |
|---|---|
| Name | Air Compressor Machine |
| Motor Power | 194KW |
| Capacity | 18m3/min |
| Working Pressure | 17bar |
| Product Name | Screw Air Compressor,Mining Air Compressor |
|---|---|
| Name | Air Compressor Machine |
| Motor Power | 194KW |
| Capacity | 18m3/min |
| Working Pressure | 17bar |
| Product Name | Screw Air Compressor,Mining Air Compressor |
|---|---|
| Name | Air Compressor Machine |
| Motor Power | 194KW |
| Capacity | 18m3/min |
| Working Pressure | 17bar |
| Product Name | Screw Air Compressor,Mining Air Compressor |
|---|---|
| Name | Air Compressor Machine |
| Motor Power | 194KW |
| Capacity | 18m3/min |
| Working Pressure | 17bar |
| Product Name | Screw Air Compressor,Mining Air Compressor |
|---|---|
| Name | Air Compressor Machine |
| Motor Power | 194KW |
| Capacity | 18m3/min |
| Working Pressure | 17bar |
| Product Name | Screw Air Compressor,Mining Air Compressor |
|---|---|
| Name | Air Compressor Machine |
| Motor Power | 194KW |
| Capacity | 18m3/min |
| Working Pressure | 17bar |
| Product Name | Screw Air Compressor,Mining Air Compressor |
|---|---|
| Name | Air Compressor Machine |
| Motor Power | 194KW |
| Capacity | 18m3/min |
| Working Pressure | 17bar |
| Product Name | Industrial Air Compressor |
|---|---|
| Name | Belt Driven Piston Air Compressor |
| Power Source | Diesel |
| Motor Power | 11KW /15KW / 18.5KW / 22KW |
| Application | Airbrush Spray Paint,blow Molding Machine/sand Blasting,bus,Medical |
| Product Name | Industrial Air Compressor |
|---|---|
| Name | Belt Driven Piston Air Compressor |
| Power Source | Diesel |
| Motor Power | 11KW /15KW / 18.5KW / 22KW |
| Application | Airbrush Spray Paint,blow Molding Machine/sand Blasting,bus,Medical |