| Product Name | Screw Air Compressor,Air Compressor Machine |
|---|---|
| Name | Diesel Screw Air Compressor |
| Power | 410KW |
| Power Source | Diesel |
| Pressure | 21-25bar/21-34bar |
| Product Name | Screw Air Compressor,Air Compressor Machine |
|---|---|
| Name | Diesel Screw Air Compressor |
| Power | 410KW |
| Power Source | Diesel |
| Pressure | 21-25bar/21-34bar |
| Product Name | Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Rock Drilling Rig |
| Application | Mining Project,Coal,Ore,Water Well |
| Feature | Hydraulic Controlling,Light Weight High Drilling Efficiency |
| Drilling Diameter | 50-80mm |
| Product Name | Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Rock Drilling Rig |
| Application | Mining Project,Coal,Ore,Water Well |
| Feature | Hydraulic Controlling,Light Weight High Drilling Efficiency |
| Drilling Diameter | 50-80mm |
| Product Name | Core Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Core Drilling Machine |
| Application | Gelogical Prospecting |
| Feature | High Drilling Efficiency,Hydraulic Controlling,Competitive Price |
| Power Type | Diesel |
| Product Name | Core Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Core Drilling Machine |
| Application | Gelogical Prospecting |
| Feature | High Drilling Efficiency,Hydraulic Controlling,Competitive Price |
| Power Type | Diesel |
| Product Name | Core Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Core Drilling Machine |
| Application | Gelogical Prospecting |
| Feature | High Drilling Efficiency,Hydraulic Controlling,Competitive Price |
| Power Type | Diesel |
| Product Name | Industrial Air Compressor |
|---|---|
| Name | Piston Air Compressor |
| Power Source | Diesel |
| Motor Power | 18.5kw/25hp |
| Air Delivery | 3.2m3/min |
| Product Name | Industrial Air Compressor |
|---|---|
| Name | Piston Air Compressor |
| Power Source | Diesel |
| Motor Power | 18.5kw/25hp |
| Air Delivery | 3.2m3/min |
| Product Name | Screw Air Compressor,Air Compressor Machine |
|---|---|
| Name | Screw Air Compressor Machine |
| Rated Power | 153kw |
| Rated Speed | 2000/1400rpm |
| Oil-gas Tank Capacity | 30L |